Kodulehele
FC Kuressaare
Tere tulemast

FC Kuressaare FC Kuressaare

Tartu JK Tammeka Tartu JK Tammeka

01.10.2022 17:00     Premium liiga     Kuressaare linnastaadion

Klubi ja meeskonna uudised

Loe kõiki uudiseid

Palju õnne sünnipäevaks

Liiga tabel

 
VõistkondMVVKP
1Tallinna FC Flora28253078
2Tallinna FCI Levadia29215368
3Nõmme Kalju FC29167655
4Paide Linnameeskond29166754
5FC Kuressaare291271043
6JK Narva Trans29851629
7Tartu JK Tammeka29761627
8JK Tallinna Kalev29731924
9Tallinna JK Legion28561721
10Pärnu JK Vaprus2922258

Meie meeskond

(K) - Meeskonna kapten

Viimased 10 tulemust

  • 18.09.2022 14:30 Premium liiga

    Tallinna FCI Levadia Tallinna FCI Levadia

    FC Kuressaare FC Kuressaare

  • 10.09.2022 17:00 Premium liiga

    FC Kuressaare FC Kuressaare

    Nõmme Kalju FC Nõmme Kalju FC

  • 04.09.2022 14:30 Premium liiga

    JK Tallinna Kalev JK Tallinna Kalev

    FC Kuressaare FC Kuressaare

  • 30.08.2022 20:00 Premium liiga

    Tartu JK Tammeka Tartu JK Tammeka

    FC Kuressaare FC Kuressaare

  • 27.08.2022 17:00 Premium liiga

    FC Kuressaare FC Kuressaare

    JK Narva Trans JK Narva Trans

  • 21.08.2022 18:45 Premium liiga

    FC Kuressaare FC Kuressaare

    Tallinna FCI Levadia Tallinna FCI Levadia

  • 14.08.2022 17:15 Premium liiga

    Paide Linnameeskond Paide Linnameeskond

    FC Kuressaare FC Kuressaare

  • 06.08.2022 17:00 Premium liiga

    Pärnu JK Vaprus Pärnu JK Vaprus

    FC Kuressaare FC Kuressaare

  • 31.07.2022 19:30 Premium liiga

    FC Kuressaare FC Kuressaare

    Tallinna FC Flora Tallinna FC Flora

  • 25.07.2022 19:00 Karikamäng

    FC Kuressaare FC Kuressaare

    Pärnu JK Vaprus Pärnu JK Vaprus

Video

Levadia vs Kure 2:3

Partnerid