Mario Pruul liitus sajaliste klubiga

< 1 minuti lugemine

FC Kuressaare eest on läbi aegade enam kui 100 kohtumist mänginud 26 meest ja olulise tähise ületas nüüd ka meeskonna praegune kapten Mario Pruul, kes on saanud kirja 104 mängu.
“See on väga oluline tähis ja kindlasti vääriline saavutus,” märkis 18 aastat tagasi FC Kuressaare eest debüüdi teinud Mario Pruul, kelle arvel oleks mänge kindlasti rohkem, aga vahepeal mängis ta aastaid FC Koses.
“Positiivse poole pealt mäletan oma debüüti esiliigas ja siis ründaja positsioonil, aga väravat ei suutnud kahjuks lüüa,” meenutas Mario Pruul, kelle esimene värav tuli aastaid hiljem esiliiga B-s FC Flora U19 vastu.
“Samas mänge mida ei taha meenutada jagub ja üldiselt on need suured pakid, kust pole midagi esile tõsta. Aga kuidas ma praegu olen hakkama saanud, seda tuleks küsida teiste käest. Kuna ma olen meeskonna kapten, siis järelikult olen vastutuse võtnud ja selles ametis peab panus olema kõrge.”
Mario Pruuli sõnul peab senise hooajaga olema rahul. “Meil on väga hea distsipliin ja veelgi parem meeskondlikus, kui eelmisel aastal,” leidis ta, lisades, et selle pealt on ka hästi mängitud.
“Aga midagi ei ole veel kindlasti tehtud ja otsustatud, sest pool hooaega on ju veel ees ja see vahe, mis praegu on ei garanteeri meile veel midagi. Et hooaeg hästi lõpetada on vaja ise veel korralikult mängida.”
FC Kuressaare peatreener Jan Važinski ütles, et Mario Pruul läheb iga aastaga paremaks. “Mario on kogu aeg motiveeritud ja trennis näeb ka palju vaeva. Ta on hetkel väga heas vormis,” lausus ta.