FC Tallinn U21FC Tallinn U21

FC Kuressaare U21FC Kuressaare U21

31.10.2026 15:00     Teine liiga     Lasnamäe Spordikompleksi kunstmurustaadion    

Meie Duubel

    (K) - Meeskonna kapten

    Viimased 10 tulemust

    • 23.10.2026 19:00 Teine liiga

      FA Tartu Kalev U21 https://jalgpall.ee/images/clubs/547940EA3D62E3126B6395AB90DB3725

      FC Kuressaare U21 FC Kuressaare U21

    • 17.10.2026 13:00 Teine liiga

      Viimsi JK U21 https://jalgpall.ee/images/clubs/E46062B8726073630372AC79A944A4EB

      FC Kuressaare U21 FC Kuressaare U21

    • 10.10.2026 13:00 Teine liiga

      Saue JK https://jalgpall.ee/images/clubs/35F14871572725E2F700A9B3EE3CF69A

      FC Kuressaare U21 FC Kuressaare U21

    • 04.10.2026 13:00 Teine liiga

      FC Kuressaare U21 https://jalgpall.ee/images/logos/82513CF228618115FBB68121D90A730F

      Harju JK Laagri U21 Harju JK Laagri U21

    • 27.09.2026 13:00 Teine liiga

      Tartu FC Helios https://jalgpall.ee/images/clubs/3F611319C612A0BF80A22C42BDFBAB57

      FC Kuressaare U21 FC Kuressaare U21

    • 20.09.2026 16:00 Teine liiga

      FC Kuressaare U21 https://jalgpall.ee/images/logos/82513CF228618115FBB68121D90A730F

      Paide Linnameeskond U21 Paide Linnameeskond U21

    • 12.09.2026 18:00 Teine liiga

      Tallinna FC Placet https://jalgpall.ee/images/teams/A2D281408AF7326334A84F395EBB9FE3

      FC Kuressaare U21 FC Kuressaare U21

    • 06.09.2026 13:00 Teine liiga

      FC Kuressaare U21 https://jalgpall.ee/images/logos/82513CF228618115FBB68121D90A730F

      FC Hiiumaa FC Hiiumaa

    • 30.08.2026 13:00 Teine liiga

      Tallinna FC Flora U19 https://jalgpall.ee/images/clubs/8ACA9F1973872AEFAD1372D362C5DCE2

      FC Kuressaare U21 FC Kuressaare U21

    • 21.08.2026 18:00 Teine liiga

      FC Kuressaare U21 https://jalgpall.ee/images/logos/82513CF228618115FBB68121D90A730F

      Tartu JK Welco II Tartu JK Welco II

    Liiga tabel

    Esiliiga B

    Esiliiga B

    VõistkondMVVKP
    1Harju JK Laagri U2127212465
    2Tallinna FC Placet28202662
    3FC Hiiumaa28194561
    4Rakvere JK Tarvas28165753
    5Paide Linnameeskond U2127172853
    6Viimsi JK U21281711052
    7Tallinna FC Flora U19281531048
    8Tabasalu Ulasabat C.F.28145947
    9Tartu JK Welco II281231339
    10FC Tallinn U21291151338
    11Saue JK28851529
    12FC Kuressaare U2128851529
    13FA Tartu Kalev U2129731924
    14Keila JK28522117
    15Tartu FC Helios28432115
    16Läänemaa JK28422214

    Duubli uudised

    Loe kõiki uudiseid

    Statistika

    jrk
    Nimi
    Karikas
    Liigas
    Kokku
    1.
    Mairold Õispuu
    0
    27
    27
    2.
    Rasmus Lõhmus
    0
    26
    26
    3.
    Horre Arikas
    0
    25
    25
    4.
    Karl Vapper
    0
    25
    25
    5.
    Regor Jalak
    0
    24
    24
    6.
    Hugo Sarapuu
    0
    24
    24
    7.
    Steven Kuusk
    0
    20
    20
    8.
    Mattias Kobin
    0
    18
    18
    9.
    Rasmus Tristan Vahenurm
    0
    17
    17
    10.
    Kristofer Leedo
    0
    16
    16
    11.
    Reio Viil
    0
    16
    16
    12.
    Karl Mattias Kahju
    0
    15
    15
    13.
    Joosep Lonks
    0
    15
    15
    14.
    Mattias Opp
    0
    14
    14
    15.
    Tommaso Ader
    0
    13
    13
    16.
    Kristjan Sagor
    0
    12
    12
    17.
    Hendrik Õigemeel
    0
    10
    10
    18.
    Georg Osvald Ots
    0
    9
    9
    19.
    Filippo Ader
    0
    8
    8
    20.
    Rando Tarkmeel
    0
    8
    8
    21.
    Randmar Põld
    0
    7
    7
    22.
    Sander Ristna
    0
    5
    5
    23.
    Gregor Martin Bachmann
    0
    3
    3
    24.
    Oscar Joost
    0
    3
    3
    25.
    Artur Pastak
    0
    3
    3
    26.
    Mikhail Džemesjuk
    0
    2
    2
    27.
    Markus Kubjas
    0
    2
    2
    28.
    Roland Lukas
    0
    2
    2
    29.
    Artur Teller
    0
    2
    2
    30.
    Joonas Vahermägi
    0
    2
    2
    31.
    Taniel Vares
    0
    2
    2
    32.
    Aston Visse
    0
    2
    2
    33.
    Henri Aus
    0
    1
    1
    34.
    Joosep Kobin
    0
    1
    1
    35.
    Markus Johannes Leivategija
    0
    1
    1
    36.
    Raido Õispuu
    0
    1
    1
    37.
    Sebastian Tasa
    0
    1
    1
    38.
    Johann Vahermägi
    0
    1
    1
    jrk
    Nimi
    Karikas
    Liigas
    Kokku
    1.
    Mairold Õispuu
    0
    2233
    2233
    2.
    Rasmus Lõhmus
    0
    2207
    2207
    3.
    Horre Arikas
    0
    2134
    2134
    4.
    Karl Vapper
    0
    2123
    2123
    5.
    Regor Jalak
    0
    1855
    1855
    6.
    Steven Kuusk
    0
    1800
    1800
    7.
    Kristofer Leedo
    0
    1400
    1400
    8.
    Mattias Kobin
    0
    1320
    1320
    9.
    Joosep Lonks
    0
    1305
    1305
    10.
    Hugo Sarapuu
    0
    1217
    1217
    11.
    Mattias Opp
    0
    1175
    1175
    12.
    Rasmus Tristan Vahenurm
    0
    1173
    1173
    13.
    Karl Mattias Kahju
    0
    1160
    1160
    14.
    Reio Viil
    0
    772
    772
    15.
    Tommaso Ader
    0
    707
    707
    16.
    Rando Tarkmeel
    0
    660
    660
    17.
    Hendrik Õigemeel
    0
    652
    652
    18.
    Kristjan Sagor
    0
    605
    605
    19.
    Sander Ristna
    0
    450
    450
    20.
    Georg Osvald Ots
    0
    378
    378
    21.
    Filippo Ader
    0
    360
    360
    22.
    Oscar Joost
    0
    253
    253
    23.
    Markus Kubjas
    0
    180
    180
    24.
    Joonas Vahermägi
    0
    180
    180
    25.
    Randmar Põld
    0
    152
    152
    26.
    Artur Pastak
    0
    150
    150
    27.
    Roland Lukas
    0
    148
    148
    28.
    Mikhail Džemesjuk
    0
    135
    135
    29.
    Artur Teller
    0
    135
    135
    30.
    Aston Visse
    0
    135
    135
    31.
    Taniel Vares
    0
    103
    103
    32.
    Sebastian Tasa
    0
    90
    90
    33.
    Johann Vahermägi
    0
    90
    90
    34.
    Gregor Martin Bachmann
    0
    57
    57
    35.
    Joosep Kobin
    0
    45
    45
    36.
    Henri Aus
    0
    28
    28
    37.
    Markus Johannes Leivategija
    0
    16
    16
    38.
    Raido Õispuu
    0
    7
    7
    jrk
    Nimi
    Karikas
    Liigas
    Kokku
    1.
    Rasmus Lõhmus
    0
    17
    17
    2.
    Regor Jalak
    0
    7
    7
    3.
    Karl Mattias Kahju
    0
    4
    4
    4.
    Kristofer Leedo
    0
    4
    4
    5.
    Mairold Õispuu
    0
    4
    4
    6.
    Rando Tarkmeel
    0
    3
    3
    7.
    Joosep Lonks
    0
    2
    2
    8.
    Mattias Opp
    0
    2
    2
    9.
    Karl Vapper
    0
    2
    2
    10.
    Filippo Ader
    0
    1
    1
    11.
    Mattias Kobin
    0
    1
    1
    12.
    Roland Lukas
    0
    1
    1
    13.
    Randmar Põld
    0
    1
    1
    14.
    Hugo Sarapuu
    0
    1
    1
    jrk
    Nimi
    Karikas
    Liigas
    Kokku
    jrk
    Nimi
    Karikas
    Liigas
    Kokku
    1.
    Karl Mattias Kahju
    0
    7
    7
    2.
    Regor Jalak
    0
    6
    6
    3.
    Karl Vapper
    0
    5
    5
    4.
    Horre Arikas
    0
    4
    4
    5.
    Joosep Lonks
    0
    4
    4
    6.
    Mattias Kobin
    0
    3
    3
    7.
    Kristofer Leedo
    0
    3
    3
    8.
    Tommaso Ader
    0
    2
    2
    9.
    Rasmus Lõhmus
    0
    2
    2
    10.
    Hendrik Õigemeel
    0
    2
    2
    11.
    Mairold Õispuu
    0
    2
    2
    12.
    Georg Osvald Ots
    0
    2
    2
    13.
    Hugo Sarapuu
    0
    2
    2
    14.
    Reio Viil
    0
    2
    2
    15.
    Filippo Ader
    0
    1
    1
    16.
    Mattias Opp
    0
    1
    1
    17.
    Randmar Põld
    0
    1
    1
    18.
    Rando Tarkmeel
    0
    1
    1
    jrk
    Nimi
    Karikas
    Liigas
    Kokku
    1.
    Karl Mattias Kahju
    0
    2
    2
    2.
    Mattias Kobin
    0
    2
    2
    3.
    Rasmus Lõhmus
    0
    1
    1
    4.
    Hendrik Õigemeel
    0
    1
    1
    5.
    Karl Vapper
    0
    1
    1

     

    Peamiseks eesmärgiks on FC Kuressaare duubelmeeskonnana valmistada ette mängijaid esindusmeeskonnale ja 2026. aastal mängitakse Eesti Meistrivõistluste II Liigas.

    Koduväljak:  Kuressaare kunstmurustaadion

    Aastatel 2002. aastal kuni 2014 mängiti jalgpalliklubi Sörve nime all.

    Mängudele sõitmist toetab Eesti Kultuurkapital

    • L, 21 veebr. 16:00
      Taliturniir - E-tasand
    • P, 01 märts 16:00
      Taliturniir - E-tasand
    • P, 22 märts 15:00
      Teine liiga
    • P, 29 märts 13:00
      Teine liiga
    • L, 04 apr. 13:00
      Teine liiga
    • P, 12 apr. 15:00
      Teine liiga
    • P, 19 apr. 13:00
      Teine liiga
    • P, 26 apr. 13:00
      Teine liiga
    • P, 03 mai 12:00
      Teine liiga
    • L, 09 mai 13:00
      Teine liiga
    • L, 16 mai 13:00
      Teine liiga
    • L, 23 mai 13:00
      Teine liiga
    • L, 30 mai 13:00
      Teine liiga
    • P, 07 juuni 13:00
      Teine liiga
    • L, 20 juuni 13:00
      Teine liiga
    • K, 22 juuli 15:00
      Teine liiga
    • P, 26 juuli 13:00
      Teine liiga
    • L, 01 aug. 13:00
      Teine liiga
    • P, 09 aug. 13:00
      Teine liiga
    • L, 15 aug. 13:00
      Teine liiga
    • R, 21 aug. 18:00
      Teine liiga
    • P, 30 aug. 13:00
      Teine liiga
    • P, 06 sept. 13:00
      Teine liiga
    • L, 12 sept. 18:00
      Teine liiga
    • P, 20 sept. 16:00
      Teine liiga
    • P, 27 sept. 13:00
      Teine liiga
    • P, 04 okt. 13:00
      Teine liiga
    • L, 10 okt. 13:00
      Teine liiga
    • L, 17 okt. 13:00
      Teine liiga
    • R, 23 okt. 19:00
      Teine liiga
    • L, 31 okt. 15:00
      Teine liiga

      https://jalgpall.ee/images/clubs/8EB372299094CBA81586D757A90329DF

      0:0

      FC Kuressaare U21

    • L, 07 nov. 16:00
      Teine liiga

      https://jalgpall.ee/images/logos/82513CF228618115FBB68121D90A730F

      0:0

      Rakvere JK Tarvas