Eliitliigas teine võit

FC Kuressaare U17 võistkond alistas võõrsil Pärnu JK Vapruse 2:1 ja kirjutas turniiritabelisse teise võidu.

Esimene poolaeg väljakuperemehed domineerisid, korra tabasid nad saarlaste väravalatti ja pall löödi väravajoonelt minema. FC Kuressaare poistel oli ka õnne, et kaotusseisu ei jäädud. „Pärnu on üsna tugev võistkond, individuaalselt heade mängijatega,“ rääkis FC Kuressaare treener Sander Viira.

Vaheajal tegi Viira mitmeid muudatusi, Rasmus Saar ja Iiv Aavik vahetasid omavahel ääred ning häälestuses pandi juurde. Ja hakkas tulema. Esmalt lõi Rasmus Saar 56. minutil 1:0 ja kuus minutit hiljem tegi Iiv Aavik seisuks 2:0. Head võimalused lüüa 3:0 olid veel Saarel ja Stiiven Sirgol.

Väljakuperemeestel õnnestus 78. minutil penaltist üks värav tagasi lüüa, kuid see oli ka kõik. „Meie tahtmine oli nii kõva, et neil polnud rohkem võimalusi,“ kiitis Sander Viira oma poiste tegutsemist.

„Mäng-mängult oleme edasi arenenud ja suure väljakuga harjunud. Samas  annab veel juurde panna, kuid ka praeguse arenguga võib rahul olla.“

Mängisid: Jaan Kask, Mairo Miil, Saimon Moondu, Kristjan Mäeots, Karl Kadak, Karmo Paju, Märten Opp, Iiv Aavik, Rasmus Saar, Marat Lõsõi, Stiiven Sirgo.

Vahetusmängijad: Mihkel Rasu, Karl Sai.