FC Kuressaare Esiliiga B juulikuu parim mängija on Rando Tarkmeel

< 1 minuti lugemine

FC Kuressaare Esiliiga B juulikuu parimaks mängijaks valiti Rando Tarkmeel. Kuu parimat mängijat premeeritakse 50 eurose kinkekaardiga Sportlandilt.

“Hea tunne on sellist tunnustust saada,“ ütles Tarkmeel pärast tiitli teatavaks tegemist. “Tiimi tulemustega ei saa hetkel rahul olla. Tiimina on meil vaja juurde panna, et hooaja lõpp korralikult ära lõpetada.“

„Viimase kuu mängudega enda suhtes saan rahule jääda, kindlasti on kohti kus saab kõvasti juurde panna, arenguruumi on meil kõigil veel,“ lisas Tarkmeel.

Peatreener Roland Küti sõnul on Tarkmeel viimane kuu üks tublimaid olnud. “Rando oli juulikuus kõigil kolmel mängul kohal, ta on alati meile appi tulnud ja oma töö ära teinud. Ta on seda tunnustust väärinud.“

Kuu parima auhind on FC Kuressaare traditsiooniks saanud autasu, millega klubi tänab ja tunnustab esiliiga hooaja jooksul igakuiselt parimat esitust ja eeskujulikku suhtumist näidanud mängijat.

Auhind antakse välja koostöös Sportland Eesti AS-ga.