FC Kuressaare U21 võitis võõrsil Nõmme Kalju

Eesti jalgpallimeistrivõistluste Esiliiga B-s alistas FC Kuressaare U21 võõrsil  Nõmme Kalju FC U21 3:2 ja tõusis tabelis neljandale kohale.

“Polnud üldse mitte paha mäng,” sõnas FC Kuressaare U21 peatreener Sander Viira. “Esimene poolaeg kuulus Kaljule, teine juba meile. Kuigi 0:2 pealt tundus juba keeruline olevat, siis poistel seekord võitlustahet ja usku jagus,” lisas Viira.

Tallinnas, Sportland Arenal mängitud kohtumine algas pingeliselt, kui Kure meeskond pidi poolajale mine 0:2 kaotusseisus. Teisel poolajal lõi kalevlane 63. ja 78. minutil omavärava ning võidvärava Kurele lõi 87. minutil Mattias Opp.

Hetkel asub FC Kuressaare U21 tabelis neljandal kohal 51 punktiga, vaid kolme punkti kaugusel on Tallinna JK Legion, teisel kohal on Nõmme Kalju FC U21 56 punktiga ning tabeli liider Tartu JK Tammeka U21 omab 64 punkti.

Kure poistel on mängida veel kaks mängu: 24. oktoobril kohtuvad nad Kuressaare kunstumurustaadionil  Jõhvi FC Phoenixiga ning 27. oktoobril on vastaseks tabeli liider Tartu JK Tammeka U21.