Varustus

 

              

 

FC Kuressaare võistkonnad mängivad Joma jalgpallivarustuses.

Jóma on Hispaania tööstusettevõte, mis tegeleb spordirõivaste ja -jalatsite valmistamisega. Firma peakontor asub väikeses Portillo de Toledo linnakeses Hispaania Toledo provintsi halduskeskuse lähedal.

Ettevõtte asutas 1965. aastal Fructuoso López. Tööd alustati kõigest kaheksa inimesega. Aja jooksul on Jóma saanud kuulsaks kui kvaliteetsete jalgpallijalatsite, jalgpallirõivaste, spordijalatsite ja igapäevariietuse tootja. 1992. aastal tõusis ettevõte Hispaania jalgpallijalatsite tootjate hulgas esikohale. Tänu uut tüüpi spordijalatsitele, mis töötati välja koostöös sportlaste ja juhtivate asjatundjatega, sai Jómast 1997. aastal minijalgpallijalatsite ja -rõivaste turu liider. 2000. aastaks oli Portillo de Toledo imetillukesest töökojast saanud 70 000 m2 pindalaga tänapäevane ettevõte.

Tuntumatest jalgpalliklubidest mängivad Joma vormis Valencia C.F. ja Getafe C.F. Hispaaniast ning ACF Fiorentina Itaaliast.

Joma ametlik kodulehekülg asub aadressil www.joma-sport.com

Koostöö FC Kuressaare ja Monkey Spordi, kes on Joma spordikaupade ametlik maaletooja Eestis, vahel tagab klubi mängijatele varustuse soetamisel märkimisväärse hinnasoodustuse.

Monkeyshop.ee veebikaupluse FC Kuressaare erileht siit.

Joma varustusega saab tutvuda Monkey Spordi kodulehel aadressil www.monkeysport.ee/joma