« Tagasi

FC Kuressaare

0 - 2
POOLAEG
0 - 4
LÕPPSEIS

Paide Linnameeskond

23.07.2023 kell 16:00        Premium       Kuressaare linnastaadion
Pealtvaatajaid: 266 Ilmastik: +19, tuuline päikesepaisteline ilm, muruväljak väga heas seisukorras

Peakohtunik: Kristjan-Eric Lääne Abikohtunikud: Silver Sepp, Kristjan Lukk

Mängu otseülekanne


VÄRAVAD

0 - 1
34′ Dehninio Ismael Muringen (Andre Frolov)
0 - 2
45′ Herol Riiberg (Siim Luts)
0 - 3
73′ Mechini Gomis (Sergei Mošnikov)
0 - 4
84′ Mechini Gomis (Sergei Mošnikov)

SÜNDMUSED

14′
24. Dehninio Ismael Muringen
34′

0 - 1
24. Dehninio Ismael Muringen
(Andre Frolov)
45′

0 - 2
7. Herol Riiberg
(Siim Luts)
57′
15. Märten Pajunurm
64′

27. Mechini Gomis
11. Kaimar Saag
64′

16. Sergei Mošnikov
80. Thomas Agyepong
68′
11. Aleksander Iljin
6. Oliver Rass

73′

28. Oskar Hõim
29. Joseph Saliste
73′

5. Gerdo Juhkam
33. Karl Mööl
73′

0 - 3
27. Mechini Gomis
(Sergei Mošnikov)
74′
4. Sander Alex Liit
8. Joonas Soomre

78′
2. Mathias Palts
5. Moorits Veering

78′
18. Andrei Smirnov
35. Artjom Jermatšenko

82′

23. Silver Alex Kelder
12. Abdul Razak Yusif
84′

0 - 4
27. Mechini Gomis
(Sergei Mošnikov)

Kollane kaart Punane kaart, Vahetus, Värav, Omavärav, PENPenalti, Realiseerimata penalti, Tõrjutud penalti

PÕHIKOOSSEIS

FC Kuressaare

1.
Magnus Karofeld (VV)  
5.
Moorits Veering   78′
6.
Oliver Rass (KTM)   68′
7.
Karl Rudolf Õigus  
8.
Joonas Soomre (KTM)   74′
15.
Märten Pajunurm (K) (KTM)  
22.
Mairo Miil (KTM)  
26.
Sander Laht (KTM)  
27.
Mattias Männilaan (KTM)  
35.
Artjom Jermatšenko (KTM)   78′
99.
Mark Anders Lepik  
Peatreener: Roman Kozhukhovskyi

Paide Linnameeskond

99.
Ebrima Jarju (VV)  
7.
Herol Riiberg  
10.
Andre Frolov (K)  
11.
Kaimar Saag   64′
12.
Abdul Razak Yusif (KTM)   82′
19.
Siim Luts (KTM)  
24.
Dehninio Ismael Muringen  
25.
Sten Jakob Viidas  
29.
Joseph Saliste   73′
33.
Karl Mööl   73′
80.
Thomas Agyepong   64′
Peatreener: Ivan Stojkovič

VAHETUSMÄNGIJAD

FC Kuressaare

12.
Rihard Meesit (VV)  
44.
Enri Nurmik (VV) (KTM)  
2.
Mathias Palts   78′
3.
Markus Allast (KTM)  
4.
Sander Alex Liit   74′
11.
Aleksander Iljin   68′
18.
Andrei Smirnov   78′
24.
Karl Orren  
70.
Joonas Vahermägi  

Paide Linnameeskond

1.
Mihkel Aksalu (VV)  
5.
Gerdo Juhkam   73′
16.
Sergei Mošnikov   64′
23.
Silver Alex Kelder   82′
26.
Siim Aer (KTM)  
27.
Mechini Gomis   64′
28.
Oskar Hõim   73′

PERSONAL

FC Kuressaare

Peatreener: Roman Kozhukhovskyi  
1. abitreener: Igor Morozov  
Füsioterapeut: Toomas Rebane  

Paide Linnameeskond

Peatreener: Ivan Stojkovič  
1. abitreener: Andreja Varicak  
2. abitreener: Ats Sillaste  
Väravavahtide treener: Jüris Sahkur  
Füsioterapeut: Uku Pärn  
Videoanalüütik: Egon-Eret Rinaldo  
Fitness spetsialist: Andrei Veis