« Tagasi

Tallinna FC Flora

-
POOLAEG
2 - 1
LÕPPSEIS

FC Kuressaare

22.10.2022 kell 17:00        Premium       A. Le Coq Arena
Pealtvaatajaid: 452 Ilmastik: Mänguolud: +9, päikesepaisteline ilm, muruväljak heas seisukorras.

Peakohtunik: Jagnar Jakobson Abikohtunikud: Erkko Liiv, Dmitri Vinogradov

Mängu otseülekanne


VÄRAVAD

10′ Vladislav Kreida (Henrik Ojamaa)
1 - 0
39′ Aleksandr Šapovalov (Danil Kuraksin)
2 - 0
2 - 1
69′ Otto-Robert Lipp (Sander Laht)

SÜNDMUSED

10′
5. Vladislav Kreida
(Henrik Ojamaa)

1 - 0
24′
3. Marko Lipp
34′
11. Aleksandr Šapovalov
20. Sergei Zenjov

39′
11. Aleksandr Šapovalov
(Danil Kuraksin)

2 - 0
55′

46. Otto-Robert Lipp
8. Joonas Soomre
63′
28. Markus Soomets
69′

2 - 1
46. Otto-Robert Lipp
(Sander Laht)
69′
14. Konstantin Vassiljev
74. Danil Kuraksin

74′

6. Oliver Rass
17. Sten Reinkort
79′

35. Andero Kivi
46. Otto-Robert Lipp
82′
5. Moorits Veering
86′
15. Märten Pajunurm

Kollane kaart Punane kaart, Vahetus, Värav, Omavärav, PENPenalti, Realiseerimata penalti, Tõrjutud penalti

PÕHIKOOSSEIS

Tallinna FC Flora

31.
Karl-Romet Nõmm (VV)  
3.
Marko Lipp  
5.
Vladislav Kreida (KTM)  
8.
Henrik Ojamaa (K) (KTM)  
10.
Martin Miller (KTM)  
20.
Sergei Zenjov   34′
25.
Ken Kallaste (KTM)  
27.
Michael Lilander (KTM)  
28.
Markus Soomets (KTM)  
43.
Markkus Seppik (KTM)  
74.
Danil Kuraksin (KTM)   69′
Peatreener: Jürgen Henn

FC Kuressaare

23.
Ingmar Krister Paplavskis (VV)  
2.
Michael Schjønning-Larsen  
4.
Sander Alex Liit (KTM)  
5.
Moorits Veering  
8.
Joonas Soomre (KTM)   55′
10.
Sander Seeman (K) (KTM)  
11.
Silver Alex Kelder  
15.
Märten Pajunurm (KTM)  
17.
Sten Reinkort   74′
26.
Sander Laht (KTM)  
27.
Mattias Männilaan  
Peatreener: Roman Kozhukhovskyi

VAHETUSMÄNGIJAD

Tallinna FC Flora

77.
Kristen Lapa (VV) (KTM)  
6.
Mihkel Järviste  
11.
Aleksandr Šapovalov   34′
14.
Konstantin Vassiljev   69′
18.
Andrei Smirnov  
23.
Mihhail Kolobov (KTM)  
35.
Markus Poom (KTM)  

FC Kuressaare

1.
Magnus Karofeld (VV)  
3.
Markus Allast  
6.
Oliver Rass (KTM)   74′
22.
Mairo Miil (KTM)  
24.
Rauno Tutk  
35.
Andero Kivi (KTM)   79′
42.
Sten Penzev (KTM)  
46.
Otto-Robert Lipp (KTM)   55′ 79′
47.
Aleksander Iljin (KTM)  

PERSONAL

Tallinna FC Flora

Peatreener: Jürgen Henn  
1. abitreener: Joel Indermitte  
2. abitreener: Sander Post  
Väravavahtide treener: Ats Kutter  
Füsioterapeut: Kristiina Lind  
Füsioterapeut: Oliver Papp  
Spordidirektor: Norbert Hurt  

FC Kuressaare

Peatreener: Roman Kozhukhovskyi  
1. abitreener: Igor Morozov  
Füsioterapeut: Martin Seeman