Noored viikingid keerasid laeva tagasi võidukursile

Esiliiga B-s oli FC Kuressaare viimased kaheksa mänguga võiduta, kuid võiduta seeriale tehti lõpp, kui kodus alistati Nõmme Kalju FC U21 3:0.

“Kindlasti oli see viimase kahe hooaja üks kõvemaid võite,” sõnas peatreener Sander Viira. “Kaotuste seeria lõpetamine ja revanši võtmine on tõeliselt magus.”

FC Kuressaare kohtus viimati Nõmme Kaljuga septembri alguses, kui kaotati 0:8. Seekord peeti mäng Kuressaare kunstmurustaadionil ja põnevust jagus juba esimestest sekunditest, kui FC Kuressaare U21 meeskond asus Kaur Vesbergi väravast 1:0 juhtima.

Teisel poolajal jätkas Kure mängu domineerimist ning 51. minutil viis Joosep Kobin kodumeeskonna 2:0 ette. Kobin lisas kindlust võidule, lüües 67. minutil veel ühe värava penaltist.

“Loodan, et tänane emotsioon annab meile uue tuule purjedesse. Jalgpallis võib hea emotsioon tiimi kaugele kanda,” lisas Viira.