Treenerid

Sander Viira
Sünnipäev: 29.08.1989
Litsents UEFA A, EKR 5
Telefon: +372 54534304
E-mail: sander.viira@fckuressaare.ee
Grupid: U21, Lümanda lasteaed

Jan Važinski
Sünnipäev: 10.08.1964
Litsents UEFA PRO, EKR 7
Telefon: +372 56 69 27 77
E-mail: jan.vazinski@fckuressaare.ee
Grupid: U15(2008),U14(2009),U10(2013)

Roland Kütt
Sünnipäev: 22.04.1987
Litsents UEFA A GK
Telefon:+372 56 999 783
E-mail: roland.kytt@fckuressaare.ee
Grupid: U17,U16(2007), Kärla põhikool, Kärla lasteaed

Reivo Vinter

Sünnipäev: 02.02.1997
Litsents UEFA B
Telefon:+372 5537760
E-mail: reivo.vinter@fckuressaare.ee
Grupid: Naiskond

Maarek Suursaar
Sünnipäev: 16.07.1997
Litsents UEFA B
Telefon:+372 58192031
E-mail: maarek.suursaar@fckuressaare.ee
Grupid: U13 A(2010), U13 B(2010), U12(2011/12A), Kesklinna eralasteaed

Danel Tiirats
Sünnipäev: 11.02.1997
Telefon: +372 5663 5131
E-mail: danel.tiirats@fckuressaare.ee
Grupid: U18 tüdrukud, U9(2014), U11(2011/12 B), Tuulte Roosi lasteaed, Lapsevanemate grupp

Andre Anis
Sünnipäev: 25.05.1977
Telefon: 522 0759
E-mail: andre.anis@fckuressaare.ee
Grupid: U8(2015)

Alex Salong

Sünnipäev: 19.01.2001

Telefon: 5345 0674

E-mail: alex.salong@fckuressaare.ee

Grupid: U9(2014) abitreener, U10(2013) abitreener, Valjala lasteaed, Rohu lasteaed