VIIKINGIAASTA

Kui FC Kuressaare klubi mängijad end väljakul enne avavilet üles rivistavad siis nad teavad, et ei asu võitlema mitte ainult võidu nimel vaid kogu Saaremaa jalgpalli au eest.

Nagu tuhatkond aastat tagasi olid kompromissitud ja kartmatud viikingid, nii toimetavad ennastsalgavalt ka tänased jalgpallurid. Kogu Eesti vutiringkond teab, et kui saarlased võivad väljakul jääda alla meisterlikkuses, siis kohe päris kindlasti ei loovutata väljakul jalatäitki maad ja palli ilma võitluseta. Kui vaja ei karda mängijad eneseohverdust ja võimalikule vigastusele ei mõelda. Juba esimestest treeningutest alates kasvatavad treenerid noortes jalgpallihakatistes pühenduma võistkonnale, austama juhendajaid, kaaslasi ja fänne. Konkurentidesse tuleb suhtuda kindlasti lugupidamisega, aga mängus allahindlust ei tehta.

Sümboliseerimaks klubi võitlusvaimu ja esivanemate sihikindlust sammub FC Kuressaare esindusmeeskond igale kodumängule tõelise viikingikiivriga, mille kapten mängu ajaks klubi maskott Viiking Thorile usaldab. Mehed väljakul ja toetajad tribüünidel sõuavad muistsete saarlaste vaimus meie jalgpallilaeva vastase jalgpallimurul alistamise suunas.

VIIKINGIJÖUD VIIB VÖIDULE!

 

Viikingiaasta 2021

Kure Viikingid oma viikingikiivriga