Pärnu JK Vaprus Pärnu JK Vaprus

VAATA MÄNGU

FC Kuressaare FC Kuressaare

28.10.2026 18:00     Premium liiga     Pärnu Rannastaadion

Esindusmeeskond

(K) - Meeskonna kapten

Viimased 10 tulemust

  • 28.10.2026 18:00 Premium liiga

    Pärnu JK Vaprus Pärnu JK Vaprus

    FC Kuressaare FC Kuressaare

  • 24.10.2026 14:30 Premium liiga

    FC Kuressaare FC Kuressaare

    Paide Linnameeskond Paide Linnameeskond

  • 18.10.2026 14:30 Premium liiga

    FC Kuressaare FC Kuressaare

    Tallinna FCI Levadia Tallinna FCI Levadia

  • 14.10.2026 16:00 Premium liiga

    JK Narva Trans JK Narva Trans

    FC Kuressaare FC Kuressaare

  • 11.10.2026 16:30 Premium liiga

    FC Kuressaare FC Kuressaare

    Tallinna FC Flora Tallinna FC Flora

  • 03.10.2026 14:00 Karikamäng

    FC Kuressaare FC Kuressaare

    Saku Sporting Saku Sporting

  • 18.09.2026 19:00 Premium liiga

    Harju JK Laagri Harju JK Laagri

    FC Kuressaare FC Kuressaare

  • 13.09.2026 17:00 Premium liiga

    FC Kuressaare FC Kuressaare

    Tartu JK Tammeka Tartu JK Tammeka

  • 09.09.2026 19:00 Premium liiga

    Tallinna FCI Levadia Tallinna FCI Levadia

    FC Kuressaare FC Kuressaare

  • 05.09.2026 14:30 Premium liiga

    FC Kuressaare FC Kuressaare

    JK Narva Trans JK Narva Trans

Liiga tabel

 
VõistkondMVVKP
1Tallinna FCI Levadia34276187
2Paide Linnameeskond341861060
3Tallinna FC Flora341911458
4Nõmme Kalju FC341761157
5Tartu JK Tammeka341621650
6Harju JK Laagri341521747
7FC Nõmme United341212137
8Pärnu JK Vaprus341071737
9FC Kuressaare341061836
10JK Narva Trans34552420

Kõik uudised

Loe veel

Partnerid