FC Kuressaare FC Kuressaare

VAATA MÄNGU

FC Nõmme United FC Nõmme United

16.06.2024 14:00     Premium liiga     Kuressaare linnastaadion

Klubi ja meeskonna uudised

Loe kõiki uudiseid

Palju õnne sünnipäevaks

    Liiga tabel

     
    VõistkondMVVKP
    1Tallinna FCI Levadia16123139
    2Tallinna FC Flora1694331
    3Nõmme Kalju FC1484228
    4Paide Linnameeskond1681725
    5Tartu JK Tammeka1444616
    6JK Tallinna Kalev1644816
    7JK Narva Trans1443715
    8Pärnu JK Vaprus1434713
    9FC Kuressaare1434713
    10FC Nõmme United142399

    Meie meeskond

    (K) - Meeskonna kapten

    Viimased 10 tulemust

    • 12.06.2024 19:00 Karikamäng

      Viimsi JK Viimsi JK

      FC Kuressaare FC Kuressaare

    • 01.06.2024 19:00 Premium liiga

      Tallinna FCI Levadia Tallinna FCI Levadia

      FC Kuressaare FC Kuressaare

    • 28.05.2024 18:00 Premium liiga

      FC Kuressaare FC Kuressaare

      Pärnu JK Vaprus Pärnu JK Vaprus

    • 21.05.2024 19:00 Premium liiga

      Tallinna FC Flora Tallinna FC Flora

      FC Kuressaare FC Kuressaare

    • 18.05.2024 19:00 Premium liiga

      Nõmme Kalju FC Nõmme Kalju FC

      FC Kuressaare FC Kuressaare

    • 11.05.2024 17:00 Premium liiga

      FC Kuressaare FC Kuressaare

      Tartu JK Tammeka Tartu JK Tammeka

    • 04.05.2024 14:30 Premium liiga

      FC Nõmme United FC Nõmme United

      FC Kuressaare FC Kuressaare

    • 27.04.2024 17:00 Premium liiga

      FC Kuressaare FC Kuressaare

      Tallinna FC Flora Tallinna FC Flora

    • 21.04.2024 14:30 Premium liiga

      FC Kuressaare FC Kuressaare

      JK Narva Trans JK Narva Trans

    • 13.04.2024 12:30 Premium liiga

      Tartu JK Tammeka Tartu JK Tammeka

      FC Kuressaare FC Kuressaare

    Video

    Kure vs Trans 5:0

    Partnerid