Kodulehele
FC Kuressaare
Tere tulemast

Tallinna FCI Levadia Tallinna FCI Levadia

vs

FC Kuressaare FC Kuressaare

26.06.2021 13:00     Premium liiga    

Klubi ja meeskonna uudised

Loe kõiki uudiseid

Palju õnne sünnipäevaks

Karel Mälk

Liiga tabel

 
VõistkondMVVKP
1Tallinna FCI Levadia14111234
2Paide Linnameeskond1493230
3Tallinna FC Flora1192029
4Nõmme Kalju FC1472523
5Tallinna JK Legion1452717
6JK Narva Trans1452717
7Viljandi JK Tulevik1332811
8FC Kuressaare14311010
9Tartu JK Tammeka102359
10Pärnu JK Vaprus121295

Meie meeskond

(K) - Meeskonna kapten

Viimased 10 tulemust

  • 30.05.2021 19:00 Premium liiga

    FC Kuressaare FC Kuressaare

    Nõmme Kalju FC Nõmme Kalju FC

  • 26.05.2021 19:00 Premium liiga

    FC Kuressaare FC Kuressaare

    Tallinna FCI Levadia Tallinna FCI Levadia

  • 18.05.2021 18:00 Premium liiga

    FC Kuressaare FC Kuressaare

    JK Narva Trans JK Narva Trans

  • 15.05.2021 13:00 Premium liiga

    Viljandi JK Tulevik Viljandi JK Tulevik

    FC Kuressaare FC Kuressaare

  • 08.05.2021 16:00 Premium liiga

    Tartu JK Tammeka Tartu JK Tammeka

    FC Kuressaare FC Kuressaare

  • 04.05.2021 19:00 Premium liiga

    FC Kuressaare FC Kuressaare

    Paide Linnameeskond Paide Linnameeskond

  • 30.04.2021 19:00 Premium liiga

    FC Kuressaare FC Kuressaare

    Tallinna FC Flora Tallinna FC Flora

  • 25.04.2021 13:00 Premium liiga

    JK Narva Trans JK Narva Trans

    FC Kuressaare FC Kuressaare

  • 21.04.2021 17:30 Premium liiga

    FC Kuressaare FC Kuressaare

    Pärnu JK Vaprus Pärnu JK Vaprus

  • 16.04.2021 19:00 Premium liiga

    Tallinna JK Legion Tallinna JK Legion

    FC Kuressaare FC Kuressaare

Video

Kure vs Kalju 0:2

Partnerid