Kodulehele
FC Kuressaare
Tere tulemast

Klubi ja meeskonna uudised

Loe kõiki uudiseid

Palju õnne sünnipäevaks

Liiga tabel

 
VõistkondMVVKP
1Tallinna FC Flora35304194
2Tallinna FCI Levadia36247579
3Paide Linnameeskond36198965
4Nõmme Kalju FC36198965
5FC Kuressaare3513111150
6Tartu JK Tammeka361091739
7JK Tallinna Kalev361052135
8JK Narva Trans36981935
9Tallinna JK Legion36782129
10Pärnu JK Vaprus36323111
112113

Meie meeskond

(K) - Meeskonna kapten

Viimased 10 tulemust

  • 12.11.2022 14:00 Premium liiga

    JK Narva Trans JK Narva Trans

    FC Kuressaare FC Kuressaare

  • 06.11.2022 14:30 Premium liiga

    FC Kuressaare FC Kuressaare

    Pärnu JK Vaprus Pärnu JK Vaprus

  • 29.10.2022 14:30 Premium liiga

    FC Kuressaare FC Kuressaare

    JK Tallinna Kalev JK Tallinna Kalev

  • 22.10.2022 17:00 Premium liiga

  • 19.10.2022 19:00 Karikamäng

  • 14.10.2022 14:30 Premium liiga

    Tallinna JK Legion Tallinna JK Legion

    FC Kuressaare FC Kuressaare

  • 09.10.2022 14:30 Premium liiga

    FC Kuressaare FC Kuressaare

    Paide Linnameeskond Paide Linnameeskond

  • 01.10.2022 17:00 Premium liiga

    FC Kuressaare FC Kuressaare

    Tartu JK Tammeka Tartu JK Tammeka

  • 18.09.2022 14:30 Premium liiga

    Tallinna FCI Levadia Tallinna FCI Levadia

    FC Kuressaare FC Kuressaare

  • 10.09.2022 17:00 Premium liiga

    FC Kuressaare FC Kuressaare

    Nõmme Kalju FC Nõmme Kalju FC

Video

Trans vs Kure 2:2

Partnerid