Kodulehele
FC Kuressaare
Tere tulemast

Tallinna FC Flora Tallinna FC Flora

vs

FC Kuressaare FC Kuressaare

24.10.2021 15:00     Premium liiga    

Klubi ja meeskonna uudised

Loe kõiki uudiseid

Palju õnne sünnipäevaks

tänaseid sünnipäevalisi ei ole

Liiga tabel

 
VõistkondMVVKP
1Tallinna FCI Levadia26221367
2Tallinna FC Flora24176157
3Paide Linnameeskond27158453
4Nõmme Kalju FC271341043
5Tallinna JK Legion271151138
6JK Narva Trans27851429
7FC Kuressaare26831527
8Viljandi JK Tulevik27831627
9Tartu JK Tammeka26541719
10Pärnu JK Vaprus27432015

Meie meeskond

(K) - Meeskonna kapten

Viimased 10 tulemust

  • 17.10.2021 13:00 Premium liiga

    FC Kuressaare FC Kuressaare

    Tallinna JK Legion Tallinna JK Legion

  • 03.10.2021 15:00 Premium liiga

    FC Kuressaare FC Kuressaare

    Viljandi JK Tulevik Viljandi JK Tulevik

  • 26.09.2021 17:00 Premium liiga

    JK Narva Trans JK Narva Trans

    FC Kuressaare FC Kuressaare

  • 18.09.2021 16:00 Premium liiga

    FC Kuressaare FC Kuressaare

    Pärnu JK Vaprus Pärnu JK Vaprus

  • 11.09.2021 16:00 Premium liiga

    Nõmme Kalju FC Nõmme Kalju FC

    FC Kuressaare FC Kuressaare

  • 28.08.2021 18:30 Premium liiga

    Paide Linnameeskond Paide Linnameeskond

    FC Kuressaare FC Kuressaare

  • 22.08.2021 15:00 Premium liiga

    FC Kuressaare FC Kuressaare

    Tartu JK Tammeka Tartu JK Tammeka

  • 18.08.2021 19:00 Karikamäng

    Tartu JK Tammeka Tartu JK Tammeka

    FC Kuressaare FC Kuressaare

  • 14.08.2021 19:00 Premium liiga

    FC Kuressaare FC Kuressaare

    Tallinna FC Flora Tallinna FC Flora

  • 07.08.2021 16:00 Premium liiga

    Tallinna FCI Levadia Tallinna FCI Levadia

    FC Kuressaare FC Kuressaare

Video

Kure vs Tulevik 1:0

Partnerid