Kodulehele
FC Kuressaare
Tere tulemast

14.08.2022 17:15     Premium liiga     Paide linnastaadion

Klubi ja meeskonna uudised

Loe kõiki uudiseid

Palju õnne sünnipäevaks

Liiga tabel

 
VõistkondMVVKP
1Tallinna FC Flora21192059
2Tallinna FCI Levadia22183157
3Nõmme Kalju FC22144446
4Paide Linnameeskond20113636
5FC Kuressaare2294931
6JK Narva Trans22631321
7Tartu JK Tammeka22531418
8JK Tallinna Kalev22431515
9Tallinna JK Legion20351214
10Pärnu JK Vaprus2122178

Meie meeskond

(K) - Meeskonna kapten

Viimased 10 tulemust

  • 06.08.2022 17:00 Premium liiga

    Pärnu JK Vaprus Pärnu JK Vaprus

    FC Kuressaare FC Kuressaare

  • 31.07.2022 19:30 Premium liiga

    FC Kuressaare FC Kuressaare

    Tallinna FC Flora Tallinna FC Flora

  • 25.07.2022 19:00 Karikamäng

    FC Kuressaare FC Kuressaare

    Pärnu JK Vaprus Pärnu JK Vaprus

  • 16.07.2022 19:30 Premium liiga

    FC Kuressaare FC Kuressaare

    Tallinna JK Legion Tallinna JK Legion

  • 03.07.2022 17:15 Premium liiga

    Nõmme Kalju FC Nõmme Kalju FC

    FC Kuressaare FC Kuressaare

  • 28.06.2022 18:00 Premium liiga

    FC Kuressaare FC Kuressaare

    Tallinna FCI Levadia Tallinna FCI Levadia

  • 18.06.2022 19:30 Premium liiga

    Paide Linnameeskond Paide Linnameeskond

    FC Kuressaare FC Kuressaare

  • 29.05.2022 19:30 Premium liiga

    FC Kuressaare FC Kuressaare

    Tartu JK Tammeka Tartu JK Tammeka

  • 24.05.2022 18:00 Premium liiga

    FC Kuressaare FC Kuressaare

    Nõmme Kalju FC Nõmme Kalju FC

  • 17.05.2022 20:00 Premium liiga

    Tallinna FC Flora Tallinna FC Flora

    FC Kuressaare FC Kuressaare

Video

Vaprus vs Kure 0:1

Partnerid