Kodulehele
FC Kuressaare
Tere tulemast

JK Narva Trans JK Narva Trans

vs

FC Kuressaare FC Kuressaare

26.09.2021 17:00     Premium liiga    

Klubi ja meeskonna uudised

Loe kõiki uudiseid

Palju õnne sünnipäevaks

tänaseid sünnipäevalisi ei ole

Liiga tabel

 
VõistkondMVVKP
1Tallinna FCI Levadia23201261
2Tallinna FC Flora20154149
3Paide Linnameeskond24147349
4Nõmme Kalju FC241131036
5Tallinna JK Legion241041034
6JK Narva Trans23841128
7FC Kuressaare23721423
8Viljandi JK Tulevik24721523
9Pärnu JK Vaprus24431715
10Tartu JK Tammeka23341613

Meie meeskond

(K) - Meeskonna kapten

Viimased 10 tulemust

  • 18.09.2021 16:00 Premium liiga

    FC Kuressaare FC Kuressaare

    Pärnu JK Vaprus Pärnu JK Vaprus

  • 11.09.2021 16:00 Premium liiga

    Nõmme Kalju FC Nõmme Kalju FC

    FC Kuressaare FC Kuressaare

  • 28.08.2021 18:30 Premium liiga

    Paide Linnameeskond Paide Linnameeskond

    FC Kuressaare FC Kuressaare

  • 22.08.2021 15:00 Premium liiga

    FC Kuressaare FC Kuressaare

    Tartu JK Tammeka Tartu JK Tammeka

  • 18.08.2021 19:00 Karikamäng

    Tartu JK Tammeka Tartu JK Tammeka

    FC Kuressaare FC Kuressaare

  • 14.08.2021 19:00 Premium liiga

    FC Kuressaare FC Kuressaare

    Tallinna FC Flora Tallinna FC Flora

  • 07.08.2021 16:00 Premium liiga

    Tallinna FCI Levadia Tallinna FCI Levadia

    FC Kuressaare FC Kuressaare

  • 30.07.2021 19:30 Premium liiga

    Pärnu JK Vaprus Pärnu JK Vaprus

    FC Kuressaare FC Kuressaare

  • 24.07.2021 19:00 Karikamäng

    Pärnu JK Poseidon

    FC Kuressaare FC Kuressaare

  • 17.07.2021 19:00 Premium liiga

    FC Kuressaare FC Kuressaare

    Tallinna JK Legion Tallinna JK Legion

Video

Kure vs Vaprus 6:0

Partnerid