Kodulehele
FC Kuressaare
Tere tulemast

FC Kuressaare FC Kuressaare

vs

Tartu JK Tammeka Tartu JK Tammeka

29.05.2022 19:30     Premium liiga     Kuressaare linnastaadion

Klubi ja meeskonna uudised

Loe kõiki uudiseid

Palju õnne sünnipäevaks

Liiga tabel

 
VõistkondMVVKP
1Tallinna FCI Levadia15131140
2Tallinna FC Flora13121037
3Nõmme Kalju FC1493230
4Paide Linnameeskond1591528
5FC Kuressaare1562720
6Tartu JK Tammeka1542914
7JK Narva Trans1340912
8Tallinna JK Legion1424810
9Pärnu JK Vaprus1421117
10JK Tallinna Kalev1421117

Meie meeskond

(K) - Meeskonna kapten

Viimased 10 tulemust

  • 24.05.2022 18:00 Premium liiga

    FC Kuressaare FC Kuressaare

    Nõmme Kalju FC Nõmme Kalju FC

  • 17.05.2022 20:00 Premium liiga

    Tallinna FC Flora Tallinna FC Flora

    FC Kuressaare FC Kuressaare

  • 14.05.2022 19:30 Premium liiga

    FC Kuressaare FC Kuressaare

    JK Tallinna Kalev JK Tallinna Kalev

  • 06.05.2022 19:00 Premium liiga

    Pärnu JK Vaprus Pärnu JK Vaprus

    FC Kuressaare FC Kuressaare

  • 29.04.2022 19:00 Premium liiga

    FC Kuressaare FC Kuressaare

    Tallinna JK Legion Tallinna JK Legion

  • 26.04.2022 18:00 Premium liiga

    JK Narva Trans JK Narva Trans

    FC Kuressaare FC Kuressaare

  • 23.04.2022 17:00 Premium liiga

    FC Kuressaare FC Kuressaare

    Paide Linnameeskond Paide Linnameeskond

  • 17.04.2022 17:15 Premium liiga

    Tallinna FCI Levadia Tallinna FCI Levadia

    FC Kuressaare FC Kuressaare

  • 12.04.2022 18:00 Premium liiga

    FC Kuressaare FC Kuressaare

    Tallinna FC Flora Tallinna FC Flora

  • 09.04.2022 19:30 Premium liiga

    Tartu JK Tammeka Tartu JK Tammeka

    FC Kuressaare FC Kuressaare

Video

Kure vs Legion 1:0

Partnerid