Kodulehele
FC Kuressaare
Tere tulemast

Nõmme Kalju FC Nõmme Kalju FC

vs

FC Kuressaare FC Kuressaare

03.07.2022 17:15     Premium liiga     Hiiu kunstmurustaadion

Klubi ja meeskonna uudised

Loe kõiki uudiseid

Palju õnne sünnipäevaks

Liiga tabel

 
VõistkondMVVKP
1Tallinna FC Flora15132041
2Tallinna FCI Levadia16132141
3Nõmme Kalju FC15103233
4Paide Linnameeskond1691628
5FC Kuressaare1672723
6Tartu JK Tammeka16421014
7JK Narva Trans14401012
8JK Tallinna Kalev16321111
9Tallinna JK Legion1525811
10Pärnu JK Vaprus1521127

Meie meeskond

(K) - Meeskonna kapten

Viimased 10 tulemust

  • 28.06.2022 18:00 Premium liiga

    FC Kuressaare FC Kuressaare

    Tallinna FCI Levadia Tallinna FCI Levadia

  • 18.06.2022 19:30 Premium liiga

    Paide Linnameeskond Paide Linnameeskond

    FC Kuressaare FC Kuressaare

  • 29.05.2022 19:30 Premium liiga

    FC Kuressaare FC Kuressaare

    Tartu JK Tammeka Tartu JK Tammeka

  • 24.05.2022 18:00 Premium liiga

    FC Kuressaare FC Kuressaare

    Nõmme Kalju FC Nõmme Kalju FC

  • 17.05.2022 20:00 Premium liiga

    Tallinna FC Flora Tallinna FC Flora

    FC Kuressaare FC Kuressaare

  • 14.05.2022 19:30 Premium liiga

    FC Kuressaare FC Kuressaare

    JK Tallinna Kalev JK Tallinna Kalev

  • 06.05.2022 19:00 Premium liiga

    Pärnu JK Vaprus Pärnu JK Vaprus

    FC Kuressaare FC Kuressaare

  • 29.04.2022 19:00 Premium liiga

    FC Kuressaare FC Kuressaare

    Tallinna JK Legion Tallinna JK Legion

  • 26.04.2022 18:00 Premium liiga

    JK Narva Trans JK Narva Trans

    FC Kuressaare FC Kuressaare

  • 23.04.2022 17:00 Premium liiga

    FC Kuressaare FC Kuressaare

    Paide Linnameeskond Paide Linnameeskond

Video

Paide vs Kure 1:1

Partnerid