Kodulehele
FC Kuressaare
Tere tulemast

FC Kuressaare FC Kuressaare

Paide Linnameeskond Paide Linnameeskond

09.10.2022 14:30     Premium liiga     Kuressaare linnastaadion

Klubi ja meeskonna uudised

Loe kõiki uudiseid

Palju õnne sünnipäevaks

Liiga tabel

 
VõistkondMVVKP
1Tallinna FC Flora30273084
2Tallinna FCI Levadia30225371
3Paide Linnameeskond30176757
4Nõmme Kalju FC30167755
5FC Kuressaare301281044
6JK Narva Trans30851729
7Tartu JK Tammeka30771628
8JK Tallinna Kalev30831927
9Tallinna JK Legion30561921
10Pärnu JK Vaprus3022268

Meie meeskond

(K) - Meeskonna kapten

Viimased 10 tulemust

  • 01.10.2022 17:00 Premium liiga

    FC Kuressaare FC Kuressaare

    Tartu JK Tammeka Tartu JK Tammeka

  • 18.09.2022 14:30 Premium liiga

    Tallinna FCI Levadia Tallinna FCI Levadia

    FC Kuressaare FC Kuressaare

  • 10.09.2022 17:00 Premium liiga

    FC Kuressaare FC Kuressaare

    Nõmme Kalju FC Nõmme Kalju FC

  • 04.09.2022 14:30 Premium liiga

    JK Tallinna Kalev JK Tallinna Kalev

    FC Kuressaare FC Kuressaare

  • 30.08.2022 20:00 Premium liiga

    Tartu JK Tammeka Tartu JK Tammeka

    FC Kuressaare FC Kuressaare

  • 27.08.2022 17:00 Premium liiga

    FC Kuressaare FC Kuressaare

    JK Narva Trans JK Narva Trans

  • 21.08.2022 18:45 Premium liiga

    FC Kuressaare FC Kuressaare

    Tallinna FCI Levadia Tallinna FCI Levadia

  • 14.08.2022 17:15 Premium liiga

    Paide Linnameeskond Paide Linnameeskond

    FC Kuressaare FC Kuressaare

  • 06.08.2022 17:00 Premium liiga

    Pärnu JK Vaprus Pärnu JK Vaprus

    FC Kuressaare FC Kuressaare

  • 31.07.2022 19:30 Premium liiga

    FC Kuressaare FC Kuressaare

    Tallinna FC Flora Tallinna FC Flora

Video

Kure vs Tammeka 2:2

Partnerid