Kodulehele
FC Kuressaare
Tere tulemast

Pärnu JK Vaprus Pärnu JK Vaprus

vs

FC Kuressaare FC Kuressaare

30.07.2021 19:30     Premium liiga    

Klubi ja meeskonna uudised

Loe kõiki uudiseid

Palju õnne sünnipäevaks

tänaseid sünnipäevalisi ei ole

Liiga tabel

 
VõistkondMVVKP
1Tallinna FCI Levadia17141243
2Tallinna FC Flora15123039
3Paide Linnameeskond17105235
4Nõmme Kalju FC1782726
5Tallinna JK Legion1773724
6JK Narva Trans1762920
7Viljandi JK Tulevik17421114
8Tartu JK Tammeka1634913
9FC Kuressaare16321111
10Pärnu JK Vaprus17321211

Meie meeskond

(K) - Meeskonna kapten

Viimased 10 tulemust

  • 24.07.2021 19:00 Karikamäng

    Pärnu JK Poseidon

    FC Kuressaare FC Kuressaare

  • 17.07.2021 19:00 Premium liiga

    FC Kuressaare FC Kuressaare

    Tallinna JK Legion Tallinna JK Legion

  • 26.06.2021 13:00 Premium liiga

    Tallinna FCI Levadia Tallinna FCI Levadia

    FC Kuressaare FC Kuressaare

  • 30.05.2021 19:00 Premium liiga

    FC Kuressaare FC Kuressaare

    Nõmme Kalju FC Nõmme Kalju FC

  • 26.05.2021 19:00 Premium liiga

    FC Kuressaare FC Kuressaare

    Tallinna FCI Levadia Tallinna FCI Levadia

  • 18.05.2021 18:00 Premium liiga

    FC Kuressaare FC Kuressaare

    JK Narva Trans JK Narva Trans

  • 15.05.2021 13:00 Premium liiga

    Viljandi JK Tulevik Viljandi JK Tulevik

    FC Kuressaare FC Kuressaare

  • 08.05.2021 16:00 Premium liiga

    Tartu JK Tammeka Tartu JK Tammeka

    FC Kuressaare FC Kuressaare

  • 04.05.2021 19:00 Premium liiga

    FC Kuressaare FC Kuressaare

    Paide Linnameeskond Paide Linnameeskond

  • 30.04.2021 19:00 Premium liiga

    FC Kuressaare FC Kuressaare

    Tallinna FC Flora Tallinna FC Flora

Video

Viikingiaasta

Partnerid