Kodulehele
FC Kuressaare
Tere tulemast

Klubi ja meeskonna uudised

Loe kõiki uudiseid

Palju õnne sünnipäevaks

tänaseid sünnipäevalisi ei ole

Liiga tabel

 
VõistkondMVVKP
1Tallinna FCI Levadia32253478
2Tallinna FC Flora32238177
3Paide Linnameeskond32188662
4Nõmme Kalju FC321361345
5Tallinna JK Legion321171440
6FC Kuressaare301041634
7JK Narva Trans32961733
8Viljandi JK Tulevik30931830
9Tartu JK Tammeka30741925
10Pärnu JK Vaprus30532218

Meie meeskond

(K) - Meeskonna kapten

Viimased 10 tulemust

  • 19.11.2021 19:00 Premium liiga

    Viljandi JK Tulevik Viljandi JK Tulevik

    FC Kuressaare FC Kuressaare

  • 06.11.2021 19:00 Premium liiga

    Pärnu JK Vaprus Pärnu JK Vaprus

    FC Kuressaare FC Kuressaare

  • 30.10.2021 19:00 Premium liiga

    Tartu JK Tammeka Tartu JK Tammeka

    FC Kuressaare FC Kuressaare

  • 24.10.2021 15:00 Premium liiga

    Tallinna FC Flora Tallinna FC Flora

    FC Kuressaare FC Kuressaare

  • 17.10.2021 13:00 Premium liiga

    FC Kuressaare FC Kuressaare

    Tallinna JK Legion Tallinna JK Legion

  • 03.10.2021 15:00 Premium liiga

    FC Kuressaare FC Kuressaare

    Viljandi JK Tulevik Viljandi JK Tulevik

  • 26.09.2021 17:00 Premium liiga

    JK Narva Trans JK Narva Trans

    FC Kuressaare FC Kuressaare

  • 18.09.2021 16:00 Premium liiga

    FC Kuressaare FC Kuressaare

    Pärnu JK Vaprus Pärnu JK Vaprus

  • 11.09.2021 16:00 Premium liiga

    Nõmme Kalju FC Nõmme Kalju FC

    FC Kuressaare FC Kuressaare

  • 28.08.2021 18:30 Premium liiga

    Paide Linnameeskond Paide Linnameeskond

    FC Kuressaare FC Kuressaare

Video

Vaprus vs Kure 0:4

Partnerid