Tallinna FCI Levadia Tallinna FCI Levadia

VAATA MÄNGU

FC Kuressaare FC Kuressaare

21.07.2024 17:00     Premium liiga     A. Le Coq Arena

Klubi ja meeskonna uudised

Loe kõiki uudiseid

Palju õnne sünnipäevaks

Liiga tabel

 
VõistkondMVVKP
1Tallinna FCI Levadia20163151
2Nõmme Kalju FC19107237
3Tallinna FC Flora20106436
4Paide Linnameeskond20102832
5Tartu JK Tammeka1956821
6JK Tallinna Kalev20551020
7JK Narva Trans1955920
8Pärnu JK Vaprus19541019
9FC Kuressaare1947819
10FC Nõmme United19251211

Meie meeskond

(K) - Meeskonna kapten

Viimased 10 tulemust

  • 12.07.2024 19:30 Premium liiga

    FC Kuressaare FC Kuressaare

    Tartu JK Tammeka Tartu JK Tammeka

  • 03.07.2024 20:00 Premium liiga

    JK Tallinna Kalev JK Tallinna Kalev

    FC Kuressaare FC Kuressaare

  • 28.06.2024 19:00 Premium liiga

    FC Kuressaare FC Kuressaare

    Paide Linnameeskond Paide Linnameeskond

  • 19.06.2024 18:00 Premium liiga

    JK Narva Trans JK Narva Trans

    FC Kuressaare FC Kuressaare

  • 16.06.2024 14:00 Premium liiga

    FC Kuressaare FC Kuressaare

    FC Nõmme United FC Nõmme United

  • 12.06.2024 19:00 Karikamäng

    Viimsi JK Viimsi JK

    FC Kuressaare FC Kuressaare

  • 01.06.2024 19:00 Premium liiga

    Tallinna FCI Levadia Tallinna FCI Levadia

    FC Kuressaare FC Kuressaare

  • 28.05.2024 18:00 Premium liiga

    FC Kuressaare FC Kuressaare

    Pärnu JK Vaprus Pärnu JK Vaprus

  • 21.05.2024 19:00 Premium liiga

    Tallinna FC Flora Tallinna FC Flora

    FC Kuressaare FC Kuressaare

  • 18.05.2024 19:00 Premium liiga

    Nõmme Kalju FC Nõmme Kalju FC

    FC Kuressaare FC Kuressaare

Video

Kure vs Trans 5:0

Partnerid