FC Kuressaare FC Kuressaare

VAATA MÄNGU

Pärnu JK Vaprus Pärnu JK Vaprus

28.05.2024 18:00     Premium liiga     Kuressaare linnastaadion

Klubi ja meeskonna uudised

Loe kõiki uudiseid

Palju õnne sünnipäevaks

Liiga tabel

 
VõistkondMVVKP
1Tallinna FCI Levadia14103133
2Nõmme Kalju FC1283127
3Paide Linnameeskond1481525
4Tallinna FC Flora1474325
5JK Tallinna Kalev1444616
6FC Kuressaare1233612
7Tartu JK Tammeka1133512
8Pärnu JK Vaprus1132611
9JK Narva Trans111376
10FC Nõmme United111285

Meie meeskond

(K) - Meeskonna kapten

Viimased 10 tulemust

  • 21.05.2024 19:00 Premium liiga

    Tallinna FC Flora Tallinna FC Flora

    FC Kuressaare FC Kuressaare

  • 18.05.2024 19:00 Premium liiga

    Nõmme Kalju FC Nõmme Kalju FC

    FC Kuressaare FC Kuressaare

  • 11.05.2024 17:00 Premium liiga

    FC Kuressaare FC Kuressaare

    Tartu JK Tammeka Tartu JK Tammeka

  • 04.05.2024 14:30 Premium liiga

    FC Nõmme United FC Nõmme United

    FC Kuressaare FC Kuressaare

  • 27.04.2024 17:00 Premium liiga

    FC Kuressaare FC Kuressaare

    Tallinna FC Flora Tallinna FC Flora

  • 21.04.2024 14:30 Premium liiga

    FC Kuressaare FC Kuressaare

    JK Narva Trans JK Narva Trans

  • 13.04.2024 12:30 Premium liiga

    Tartu JK Tammeka Tartu JK Tammeka

    FC Kuressaare FC Kuressaare

  • 10.04.2024 19:00 Karikamäng

    Paide Linnameeskond Paide Linnameeskond

    FC Kuressaare FC Kuressaare

  • 06.04.2024 14:30 Premium liiga

    Paide Linnameeskond Paide Linnameeskond

    FC Kuressaare FC Kuressaare

  • 29.03.2024 14:30 Premium liiga

    FC Kuressaare FC Kuressaare

    JK Tallinna Kalev JK Tallinna Kalev

Video

Kure vs Trans 5:0

Partnerid