Pärnu JK Vaprus Pärnu JK Vaprus

VAATA MÄNGU

FC Kuressaare FC Kuressaare

28.10.2026 18:00     Premium liiga     Pärnu Rannastaadion

Esindusmeeskond

(K) - Meeskonna kapten

Viimased 10 tulemust

  • 24.10.2026 14:30 Premium liiga

    FC Kuressaare FC Kuressaare

    Paide Linnameeskond Paide Linnameeskond

  • 18.10.2026 14:30 Premium liiga

    FC Kuressaare FC Kuressaare

    Tallinna FCI Levadia Tallinna FCI Levadia

  • 14.10.2026 16:00 Premium liiga

    JK Narva Trans JK Narva Trans

    FC Kuressaare FC Kuressaare

  • 11.10.2026 16:30 Premium liiga

    FC Kuressaare FC Kuressaare

    Tallinna FC Flora Tallinna FC Flora

  • 03.10.2026 14:00 Karikamäng

    FC Kuressaare FC Kuressaare

    Saku Sporting Saku Sporting

  • 18.09.2026 19:00 Premium liiga

    Harju JK Laagri Harju JK Laagri

    FC Kuressaare FC Kuressaare

  • 13.09.2026 17:00 Premium liiga

    FC Kuressaare FC Kuressaare

    Tartu JK Tammeka Tartu JK Tammeka

  • 09.09.2026 19:00 Premium liiga

    Tallinna FCI Levadia Tallinna FCI Levadia

    FC Kuressaare FC Kuressaare

  • 05.09.2026 14:30 Premium liiga

    FC Kuressaare FC Kuressaare

    JK Narva Trans JK Narva Trans

  • 29.08.2026 17:00 Premium liiga

    FC Kuressaare FC Kuressaare

    Pärnu JK Vaprus Pärnu JK Vaprus

Liiga tabel

 
VõistkondMVVKP
1Tallinna FCI Levadia33266184
2Paide Linnameeskond33186960
3Tallinna FC Flora331911358
4Nõmme Kalju FC321561151
5Tartu JK Tammeka331621550
6Harju JK Laagri341521747
7Pärnu JK Vaprus331061736
8FC Kuressaare331051835
9FC Nõmme United331112134
10JK Narva Trans33552320

Kõik uudised

Loe veel

Partnerid