Kodulehele
FC Kuressaare
Tere tulemast
Kodulehele
FC Kuressaare
Tere tulemast

Klubi ja meeskonna uudised

Loe kõiki uudiseid

Liiga tabel

 
VõistkondMVVKP
1Tallinna FC Flora20181155
2Paide Linnameeskond20140642
3Tallinna FCI Levadia21125441
4Nõmme Kalju FC19122538
5Viljandi JK Tulevik20901127
6Tartu JK Tammeka2065923
7JK Narva Trans21551120
8FC Kuressaare21461118
9Tallinna JK Legion21451217
10JK Tallinna Kalev2123169

Palju õnne sünnipäevaks

Cristofer Voksepp

Meie meeskond

(K) - Meeskonna kapten

Viimased 10 tulemust

  • 26.09.2020 13:00 Premium liiga

    Viljandi JK Tulevik Viljandi JK Tulevik

    FC Kuressaare FC Kuressaare

  • 19.09.2020 16:00 Premium liiga

    FC Kuressaare FC Kuressaare

    Tallinna JK Legion Tallinna JK Legion

  • 13.09.2020 15:00 Premium liiga

    FC Kuressaare FC Kuressaare

    Tallinna FCI Levadia Tallinna FCI Levadia

  • 30.08.2020 13:00 Premium liiga

    JK Narva Trans JK Narva Trans

    FC Kuressaare FC Kuressaare

  • 22.08.2020 19:00 Premium liiga

    FC Kuressaare FC Kuressaare

    Paide Linnameeskond Paide Linnameeskond

  • 14.08.2020 19:00 Premium liiga

    FC Kuressaare FC Kuressaare

    Tallinna FCI Levadia Tallinna FCI Levadia

  • 07.08.2020 19:30 Premium liiga

    Tallinna FC Flora Tallinna FC Flora

    FC Kuressaare FC Kuressaare

  • 01.08.2020 19:00 Premium liiga

    JK Narva Trans JK Narva Trans

    FC Kuressaare FC Kuressaare

  • 27.07.2020 19:00 Premium liiga

    FC Kuressaare FC Kuressaare

    JK Tallinna Kalev JK Tallinna Kalev

  • 17.07.2020 19:00 Premium liiga

    Tallinna JK Legion Tallinna JK Legion

    FC Kuressaare FC Kuressaare

Video

Viimase mängu kokkuvõte

Partnerid