Kodulehele
FC Kuressaare
Tere tulemast

Paide Linnameeskond Paide Linnameeskond

FC Kuressaare FC Kuressaare

13.08.2022 17:00     Premium liiga     Paide linnastaadion

Klubi ja meeskonna uudised

Loe kõiki uudiseid

Palju õnne sünnipäevaks

Liiga tabel

 
VõistkondMVVKP
1Tallinna FC Flora20182056
2Tallinna FCI Levadia21173154
3Nõmme Kalju FC21134443
4Paide Linnameeskond20113636
5FC Kuressaare2294931
6JK Narva Trans20631121
7Tartu JK Tammeka21531318
8Tallinna JK Legion20351214
9JK Tallinna Kalev20331412
10Pärnu JK Vaprus2122178

Meie meeskond

(K) - Meeskonna kapten

Viimased 10 tulemust

  • 06.08.2022 17:00 Premium liiga

    Pärnu JK Vaprus Pärnu JK Vaprus

    FC Kuressaare FC Kuressaare

  • 31.07.2022 19:30 Premium liiga

    FC Kuressaare FC Kuressaare

    Tallinna FC Flora Tallinna FC Flora

  • 25.07.2022 19:00 Karikamäng

    FC Kuressaare FC Kuressaare

    Pärnu JK Vaprus Pärnu JK Vaprus

  • 16.07.2022 19:30 Premium liiga

    FC Kuressaare FC Kuressaare

    Tallinna JK Legion Tallinna JK Legion

  • 03.07.2022 17:15 Premium liiga

    Nõmme Kalju FC Nõmme Kalju FC

    FC Kuressaare FC Kuressaare

  • 28.06.2022 18:00 Premium liiga

    FC Kuressaare FC Kuressaare

    Tallinna FCI Levadia Tallinna FCI Levadia

  • 18.06.2022 19:30 Premium liiga

    Paide Linnameeskond Paide Linnameeskond

    FC Kuressaare FC Kuressaare

  • 29.05.2022 19:30 Premium liiga

    FC Kuressaare FC Kuressaare

    Tartu JK Tammeka Tartu JK Tammeka

  • 24.05.2022 18:00 Premium liiga

    FC Kuressaare FC Kuressaare

    Nõmme Kalju FC Nõmme Kalju FC

  • 17.05.2022 20:00 Premium liiga

    Tallinna FC Flora Tallinna FC Flora

    FC Kuressaare FC Kuressaare

Video

Karikas: Kure vs Vaprus

Partnerid