Alari Saar ennustab Kurele edukat hooaja lõppu

< 1 minuti lugemine

Premium liiga 34.voor viib omavahel kokku FC Kuressaare ja Nõmme Kalju FC, kes viimati Saaremaal madistasid täpselt kuus kuud tagasi, 27.aprillil.
Tookord oli mäng meie jaoks edukas, kuna suutsime valitsevalt meistrilt punkti röövida ja puuri puhtana hoida. Selles mängus tegi ka oma 2019 hooaja debüüdi Alari Saar, kes on mees nagu spordiorkester: enamus aega mängib ta võrkpalli Credit24 meistriliigas , aga suvel satub ka jalkaplatsile tegusid tegema.
Kuidas hindab Alari FC Kuressaare 2019 hooaega 10-palli süsteemis? “Algus oli paljulubav! Suvi, nagu ikka Kurele kohane, läks veidi aia taha. Lõpupoole oleme nüüd jälle enamvähem mängu näidanud. Aga hooaja lõpu suhtes olen positiivselt meelestatud. Ütleme, et tugev 7!” Tabeli kohta arvab Alari, et kaheksas koht oleks väga hästi, sest üleminekumängude pinget ei tahaks mitte see aasta tunda.
Pühapäevase mängu kohta Nõmme Kalju vastu eeldab ta, et meeskonnal läheb hästi, nõmmekad on Saare arvates meile alati hästi sobinud. Alari ei teeks liiga põhjapanevaid järeldusi sellest, et Kalju möödunud nädalavahetusel Florat võitis, kellelgi on hea päev, virutab kaks korda ära ja ongi tehtud.
Põnevaimaks mänguks sel hooajal peab Saar aga lahingut, mis peeti mai keskel Kure ja Kalju vahel, sedakorda Hiiu staadionil. “Kui 2:3 kaotasime Kaljule. Maar pole parema jalaga ka kunagi nii kaugele löönud, kui siis lõi vasakuga sellise puraka sisse! 2:2 situatsioonis olin ka osaline, andsin söödu Rasmus Saarele, Saar pani Lahele ja Laht skooris. Põnev oli, aga kahjuks mängulõpp läks vastastele,” illustreeris Alari oma lemmikmängu sel hooajal.
Parimateks mängumeesteks peab Alari meesonna poolkaitsjat Sander Seemani ja keskkaistjat Märten Pajunurme. “Seeman on suur musta töö tegija ja väga oluline lüli meeskonnas. Pajunurm on vaimne liider ja julgeb otsuseid vastu võtta pluss nüüd on ka top scorer,” kiidab Saar tiimikaaslasi.