Anton Volossatov ootab Premium liigas mänguaega

< 1 minuti lugemine

FC Kuressaare U21 meeskonna maikuu parimaks mängijaks valiti Anton Volossatov, kelle eesmärk on siiski mängida esindusmeeskonnaga Premium liigas.

„Suurepärane tunne, et mind valiti, kuid tahan kiita meeskonda, kelle panus on samuti väga suur,“ rääkis Anton Volossatov. „Muidugi ma ei ole rahul sellega, et olen seni saanud mängida ainult duubli eest. Treener (Roman Kožuhhovski) ütles mulle, et ma pean kannatama ja küll ma võimaluse saan. Kannatan ja annan duubli mängudes endast parima.“

Volossatovi hinnangul on tal trennis läinud väga hästi, kõik mehed toetavad ja ta tunneb ennast koduselt. „Kõik töötavad ja pingutavad, aga ma tahan saada mänguminuteid, et näidata, mida ma oskan ja millega ma saan meeskonna mängule juurde anda,“ lausus poolkaitsja.

Roman Kožuhhovski ütles, et kõik mehed, kes käivad duublis mängimas kannavad suurt vastutust ja nad peavad endast seal kõik andma. „Esiliiga B-s liidrite hulgas olla pole kerge ja need, kes käivad duublit abistamas peavad olema eeskujuks,“ märkis ta, lisades, et Anton Volossatov on teenitud tunnustust väärt.

„Arvan, et Kures on tal hetkel kõige raskem, sest konkurents on väga tihe ja ta tunneb seda. Anton on mängus kindlasti juurde pannud. Pole olnud ühtegi mängijat, kes pole meil juurde pannud ja seepärast vajab iga mängija just aega.“