Alver Kivi

Arli Saar: Saaremaa Maleva hinne on mitterahuldav

< 1 minuti lugemine

Järgmiseks hooajaks neljandasse liigasse langenud Saaremaa Maleva treener Arli Saar andis meeskonna hooajale hindeks mitterahuldav ja seda just hooaja teist poolt silmas pidades.

„Me ei saanud lõpus enam meeskonda kokku,“ kurtis ta. „Mängisime mitu kohtumist vähemuses ja nii on raske midagi saavutada. Energia läks võistkonna kokkusaamisele, tulemus oli lõpuks juba teisejärguline.“

Lääne tsoonis viimase 12. koha saanud Saaremaa Maleva arvele jäi 22 mänguga 2 võitu, 1 viik ja 19 kaotust väravate vahega 15:97. Arli Saar ütles, et eelmise aasta meeskonnast mitmed põhimehed loobusid ja seepärast ka tulemused kannatasid. Samas oli liiga tase jälle mullusega võrreldes tugevam.

„Kui kohe võite tulema ei hakka, siis meeste moraal ja motivatsioon langevad,“ märkis Arli Saar, lisades, et vahepeal oleks vaja ka võidurõõmu nautida, kuid sellised hetki oli meeskonnal tänavu vähe.

Saare sõnul on sportlikku sooritust raske hinnata, sest põhikoosseisuga saadi mängida vaid paar mängu, sest kogu aeg olid väljakul erinevad mehed ja nii on raske võita.

Arli Saar ei osanud veel öelda, kuidas ja kellega edasi minnakse. „Meeskond peab kindlasti jätkama, sest noori tuleb pidevalt peale ning nendele, kes esi- või teises liigas peale ei saa on ka vaja mänguvõimalust,“ lausus treener.