Derbymängus Malevale kindel kaotus

Salme staadionil mängitud Eesti jalgpallimeistrivõistluste kolmanda liiga Lääne tsooni kahe viimase meeskonna kohtumises kaotas Saaremaa Malev kindlalt Saaremaa JK aameraaS-ile  0:6.

Võõrustaja rollis olnud Saaremaa Malev jäi juba 7. minutil Ivar Kärme väravast 0:1 kaotusseisu. Poolaja võitsid külalised Andre Anise kahest ja Andrus Ruttu ühest väravast 4:0. Teisel poolajal vormistasid lõppseisu Ivar Kärme ja Janek Meet.

Saaremaa Maleva treener Arli Saar tunnistas, et ootas mängust enamat, sest vastas polnud mingi imemeeskond. Täna lihtsalt olime ise kehvemad ja kindlasti üks hooaja nõrgemaid sooritusi,“ märkis ta.

„Kui tabeli eelviimane lööb ikkagi kuus väravat, siis ei saa rahul olla. Meil on mäng, kui Ameerika mägedes. Kui seni oleme suutnud esimese poolaja ilusti ära kesta, siis täna juba esimesel poolajal olime täiesti lagunenud.“

Mängisid: Tanel Noot, Karl Arge, Arli Saar, Saimon Moondu, Olev Sten Erik Jõgi, Karel Kruuser, Edmond Salong, Priit Reiska, Kevin Org, Joonas Põld, Andi Kokk.

Varus: Janar Hiiuväin, Ahto Timm, Marko Namm.