Duubel alistas kodus liidri

< 1 minuti lugemine

Esiliiga B-s võitisFC Kuressaare U21 koduväljakul liidrikohta hoidva Tallinna JK Kalev U21 2:1.

Kuressaare linnastaadionil mängitud kohtumine kulges võrdsete heitluses ja esimesel poolajal väravaid löödud. 50. minutil sai Andero Kivi ette söödu, mängis väravavahist mööda, kuid väravasse lennanud palli käega takistanud kaitsja teenis punase kaardi. Kivi realiseeris ise ka penalti.

Paraku enamuses mängides andi pisut järgi ja külalised jõudsid 63. minutil 1:1 viigini. Võiduvärava lõi värava esises saginas 70. minutil Reivo Vinter. Hea võimalus oli ka Maarek Suursaarel, kuid pall tabas väravajoonel seisnud kaitsjat.

Peatreener Sander Viira ütles, et pärast vähemusse jäämist viis Kalev keskele rohkem mängijaid ja Kure jäi ise passiivseks. „Siin peab endale ise tuhka pähe raputama, aga seda magusam on võit. Oli võimalusi veelgi lüüa. Põnev mäng, pinge oli lõpuni. Kui oleks 3:1 olnud, siis me poleks pidanud tegema viimastel minutitel õigeid asju,“ märkis ta.

Sander Viira avaldas lootust, et vahepealne mõõn on nüüd ületatud. „Eks meil olid probleemid koosseisuga. Täna ka oli keskkaitses Kristjan Leedo vigastatud ja pidi panema tema positsioonile Joonas Vahermägi, kes tegi tubli mängu,“ rääkis ta.

„Aga saime tähtsad punktid ja eks eelmine mäng meid pisut juba vabastas. Võime ju rääkida, et pingeid pole, aga kui punkte ei tule, siis ikka kipud mõtlema.“