Duubel alustab kodus Nõmme Unitedi vastu

< 1 minuti lugemine

FC Kuressaare U21 alustab tänavust jalgpallimeistrivõistluste teise liiga hooaega pühapäeval, kui kodusel kunstmuruväljakul võõrustatakse Nõmme United U21 meeskonda.

Meeskonna peatreener Sander Viira ütles, et kahe nädala eest FC Kosega mängitud 4:1 võidetud kontrollkohtumine näitas palju positiivset ja asjad toimisid. „Aga lõpuks näitavad ikkagi liigamängud, kus me oleme,“ lausus ta.

„Esimene vastane on kohe huvitav ja kuna on koondisepaus, siis ei tea veel, mis koosseisuga nad tulevad. Me esindusest kedagi abiks ei võta ja mängime oma meestega. Muidugi tahame koduväljaku eelise ära kasutada ja kohe positiivse tulemuse kirja saada.“

Sander Viira sõnul on trennid seni kulgenud plaanipäraselt ja meeste vorm on liikunud ülesmäge. „Algul on muidugi 90 minutit mängida raske ja on kõigile väljakutse,“ leidis ta. „Aga sooviks näha ladusat mängupilti ja satsi korralikult toimima saada. Algoosseisu jagu mehi on okei, aga eelmisel aastal eliitliigas mänginud noored peavad veel juurde panema. Kokkuvõttes tahaks hooaja lõpus ikka tabeli ülemises pooles olla.“

Jalgpalliliidu juhatus on kinnitanud 2022. aasta II ja madalamate liigade meistrivõistluste juhendi, millesse kanti mitmeid muudatusi. Üks suurimatest muudatustest puudutab II liigas osalevate võistkondade arvu. Kui varasemalt on II liiga kaks tasandit komplekteeritud 14 võistkonnaga, siis tuleval aastal on see arv kahe võrra suurem. 16 osavõtja hulka kuuluvad möödunud hooajal Esiliiga B-s 9. ja 10. koha saavutanud meeskonnad, II liiga 2.–14. koha omanikud ning III liiga kõigi piirkondade võitjad.

Lõuna/Lääne piirkond: Vändra JK Vaprus, Paide Linnameeskond III, FC Kuressaare U21, Pärnu JK Vaprus U21, Tallinna FC Flora U19, FC Hiiumaa, Saue JK, Tallinna JK Piraaja, Keila JK, FC Kose, Lasnamäe FC Ajax, FC Nõmme United U21, Harju JK Laagri II, JK Tabasalu U21.