Duubel andis taas lõpus võidu käest

< 1 minuti lugemine

Teises liigas oli FC Kuressaare U21 võõrsil kohtumist Tallinna JK Piraaja vastu võitmas, kui esimesel üleminutil löödi oma värav ja kohtumine lõppes 3:3.

Tallinnas Nike Arenal käis kohtumise esimene üleminut, kui Indrek Mäeots söötis palli tagasi väravavaht Tanel Nootile, kes aga ootamatult suunda muutnud pallist mõõda lõi ja mänguvahendi kolmandat korda oma väravasse lasi.

„Kui eelmine kord võis mängupildiga rahule jääda, siis täna ei saa,“ rääkis peatreener Sander Viira. „Võib ju küll viidata varajasele ärkamisele, kuid kokkuvõttes ei olnud häälestus see, mis oleks pidanud olema. Vastane mängis ka seekord tihedalt kaitses ja panustas vasturünnakutele.“

FC Kuressaare U21 avas mänguskoori 17. minutil Karlos Tänava iluväravast. „Kuigi poolaja võitsime, siis midagi head ei olnud, meie mäng oli ümmargune ja vastane olukordi ei loonud,“ tõdes Sander Viira.

Teine poolaeg algas, aga halvasti, kui 49. ja 51. minutil lasti endale lüüa kaks väravat. Poolaja keskel said saarlased aga oma mängu käima ning Andero Kivi 69. ja 86. minuti väravatest asuti juhtima 3:2. Paraku lasti siis endale ikkagi viigivärav lüüa. „Mõtlesin juba, et saame eelmise mängu eest tasutud, kuid kahjuks nii ei läinud,“ märkis Sander Viira.