Duubel ei saa kuidagi oma mängu käima

Kuressaare kunstmuruväljakul II liiga teises voorus Pärnu Jalgpalliklubi meeskonda võõrustanud FC Kuressaare II sai tabelisse teise suureskoorilise kaotuse, kui seekord tuli tunnistada vastase 7:0 paremust.

Esimese poolaja kaotasid väljakuperemehed 0:5 ja teisel lõid pärnakad veel 2 väravat. Meeskonna treener Roland Kütt ütles, et esmane eesmärk oli pärast eelmist suurt kaotust ree peale tagasi saada, aga see kuidagi ei õnnestunud. “See võib tähendada, et poisid ei ole veel vaimselt hooajaks valmis, sest varasemalt on II liiga hiljem alustanud,” märkis ta.

Samas ei kajasta skoor ka täielikult mängupilti, sest oma head võimalused skoori teha oli ka saarlastel ja õnnestumise korral võinuks lüüa mitu väravat. Paaril korral tabati vastaste väravaposti ja mitu head olukorda jäeti kasutamata, kuid kaitses ebaõnnestuti täielikult.

“Meie mängu rikkusid esimesel poolajal ära kaitsjate vigastused, teisel poolajala saime asjad enamvähem paika,” lausus Roland Kütt, lisades, et pärast Karmo Paju ja Amor Luupi sekkumist saadi keskväli ka kontrolli alla.

Mängisid Tanel Noot, Jaanis Kannik, Miikael Tuus, Aleks Lesk, Kristofer Mägi, Eerik Poopuu, Reiko Mäeorg, Mikk Rajaver, Iiv Aavik, Kristo Kallas ja Stiiven Sirgo. Vahetusest sekkusid Amor Luup, Ott Pukk, Mark Kristjan Pitk, Marcus Põder ja Karmo Paju.

Nädala pärast on poistel võimalus kolmandas voorus teha vigade parandus, kui Tallinnas kohtutakse FC Flora U19 võistkonnaga.