Duubel jätkab kaotuseta ja on liider

Esiliiga B-s mängis FC Kuressaare U21 võõrsil 3:3 viiki JK Tallinna Kaleviga ning on kuue vooru järel kaotuseta ja liigas liidrikohal.

„Peab rahul olema,“ tunnistas peatreener Sander Viira. „Mäng algas ja lõppes meie jaoks kehvasti, keskel jooksis mängis hästi ja saime hakkama. Aga füüsiliselt ei olnud täna just tasemel.“

Kalevi Keskstaadioni kunstmuruväljakul mängitud kohtumises jäi Kure küll juba 10. minutil 0:1 kaotusseisu, kuid Maarek Suursaare 26. ja Andero Kivi 28. minuti väravatest asuti 2:1 juhtima. Poolaja lõpus lasti võõrustajatel siiski viigistada.

Teist poolaega alustati taas hästi, kui Kristofer Leedo viis Kure 50. minutil 3:2 ette, kuid 82. minutil õnnestus Kalevil taas viigistada, pärast seda kui Märten Opp punase kaardiga väljakult lahkus. 3:3 lõppskooriga lahkusid meeskonnad ka väljakult.

„Punnitasime ikkagi ära,“ lausus Sander Viira. „Saime viigi kätte, aga sooviks ikkagi ilma selliste olukordadeta. Jõudu jäi lõpus väheks, pole ju tegu ikkagi profisatsiga.“

Kuue vooru järel on FC Kuressaare liider 14 punktiga. Järgnevad Nõmme Kalju FC U21 13 ja Viljandi JK Tulevik 13 punktiga. „Kuus mängu kaotuseta on meie jaoks suur asi, aga tabel ei ütle praeguses hooaja faasis midagi,“ märkis Sander Viira.