Duubel kaotas Keilale, aga säilitas liigakoha

< 1 minuti lugemine

FC Kuressaare II kaotas Teise liiga viimase vooru kohtumises võõrsil Keila JK-le 3:5, aga et ka lähimad konkurendid ei saanud tabelisse punkte juurde, siis saadi 11. koht ja jäädi liigasse ilma lisamängudeta napilt, kuid siiski kindlalt püsima.

Saarlased jäid kohe mängu alguses 0:1 kaotusseisu, aga Mairo Miil viigistas. Poolaja lõpp aga kuulus kindlalt väljakuperemeestele ja puhkama mindi seisul 1:3. „Algus oli täitsa okei,“ rääkis treener Sander Viira. „Lasime neil küll ette minna, aga lõime ka kiirelt tagasi. Poolaja lõpus vajusime küll veidi ära.“

Ka teisel poolajal oli mäng Keila meeste käes ja nad said ette 5:1. Iiv Aavik ja Mairo Miil lõid küll kaks tagasi, kuid Reivo Vinteri punase kaardi järel jäädi vähemusse ja korralikult rünnata enam ei suudetud.

„Paraku ei saanud me nende ründajate Leokinidega hakkama, kes lõid meile kõik viis väravat,“ tõdes Sander Viira.

Mängisid: Rait Hansen, Mark Kristjan Pitk, Reivo Vinter, Karl Kadak, Ott Pukk, Miikael Tuus, Eerik Poopuu, Mairo Miil, Rasmus Saar, Iiv Aavik ja Mikk Rajaver. Vahetusest sekkus Karel Kruuser.