Duubel kaotas võõrsil Tulevikule

< 1 minuti lugemine

Kuigi FC Kuressaare U21 kaotas võõrsil Viljandi Tulevikule 1:4 peatreener Sander Viiral oma meeskonnale etteheiteid pole.

„Üks silm ikka tegelikult naerab,“ lausus ta. „Kui vaadata protokolli, siis tundub, et katastroof, aga kuni nende teise või isegi kolmanda väravani oli mäng meie käes. Ei saa öelda, et me kontrollisime tervet mängu, sest nad lõid esimesel poolajal värava, aga me ikka domineerisime. Me lõime võimalusi, aga lihtsalt ei löönud neid ära. Kui mängulõpp välja jätta, siis olime tegelikult paremad.“

Viljandi linnastaadionil mängitud kohtumises võitsid võõrustajad 29. minuti väravast poolaja 1:0. 65. minutil Märten Opp viigistas, kuid kolm minutit hiljem sai Tulevik taas ette. Lõppskoori vormistasid nad 78. ja 90.+5 minutil.

„Kahju, et meie väravale löödi kiirelt vastu, see tuli valusal ajal ja oli valus,“ märkis Sander Viira. „Kuni sinnamaani tuleb poisse kiita ja kui Pärnuga mäng välja jätta, siis pole me ühestki vastasest niipalju üle olnud.“

Meeskonna esiründaja Andero Kivi täna ei alustanud, sest oli haige ja ta pole seepärast 90 minuti vormis. „Tahtsime, et ta panustab lõpus, mitte ei alusta. Samas läks lõpp veidi käest ära ja Märten Opi punane kaart on selline lubamatu,“ lausus Sander Viira.