Duubel karikal Kosele võimalust ei andnud

Väikestel karikavõistluste 1/16-finaalis võitis  FC Kuressaare II võõrsil FC Kose 5:1 ja mängis end sellega järgmisse ringi.

Kure mehed jäid Kose staadionil juba 8. minutil 0:1 kaotusseisu, kui Margus Rajaver lõi otse nurgalöögist värava. Seejärel said ka külalised oma mängu paremini käima ja puhkama mindi Eerik Poopuu, Maarek Suursaare ja Reivo Vinteri (realiseeris penalti) väravast seisul 3:1. Teisel poolajal jõudsid veel sihile Reigo Mäeorg ja Maarek Suursaar.

„Nende esimene värav oli meie meestele äratuseks,“ rääkis peatreener Jan Važinski. „Praegusel kuival ajal ei olnud sealse muruväljaku kvaliteet ka kõige parem ja polnud just kõige parem kvaliteet, aga kokkuvõttes saime hakkama.“

Juba on selgunud ka, et 1/8-finaalis tuleb koduväljakul mängivale Kure duublile vastu Tallinna FC TransferWise – FC Lelle võitja. Mõlemad mängivad madalamas liigas ja Jan Važinski hinnangul on veerandfinaal väga lähedal.