Duubel mängib karikasarjas FC Kosega

< 1 minuti lugemine

Väikestel karikavõistlustel on võistlustulle jäänud 34 meeskonda. Eesti Jalgpalli Liidus toimunud loosimisel said meeskonnad teada oma vastase 1/16-finaalis ja FC Kuressaare II mängib võõrsil FC Kosega.

FC Kuressaare II-le on kohtumine Kose meeskonnaga huvitav väljakutse, sest selles meeskonnas mängivad saarlased Margus Rajaver ja Elari Valmas ning mitu varem Kures mänginud mängumeest eesotsas Pelle Pohlakuga.

Kure duubli kapteni Reivo Vinteri sõnul lootis ta sisemas, et oleks kodumäng ja madalama liiga võistkonna vastu, aga nii ei läinud. „Valmas ja Rajaver annavad loodetavasti kõigile väikse lisaemotsiooni ja tahte, aga meie soov on selgelt iga vastase vastu järgmisesse ringi edasi minna,“ märkis ta.

Kui teise liiga Lääne/lõuna tsoonis on FC Kuressaare II-l  7 punkti ja 5. koht, siis FC Kose on 4 punktiga 12. kohal. Peatreener Jan Važinski ütles, et turniiritabelisse ei tasu vaadata, sest karikamängud on natuke teistsugused mängud.

„Kosel on vanu ja noori mängumehi ning tuleb põnev kohtumine,“ lausus ta. „Usun, et meie meeskonda motiveerib pääs 1/8 finaali ja et meie endised mehed seal mängivad kõige suurem väljakutse pole.“