Duubel mängis end karikal poolfinaali

Väikeste karikavõistluste veerandfinaalis võitis FC Kuressaare võõrsil Tartu FC Heliose 2:1 ja jõudis poolfinaali, kuid kaotas vigastusega Maarek Suursaare.

Tartu Annelinna kunstmurustaadionil mängitud kohtumises asus Kure 13. minutil Maarek Suursaare väravast 1:0 juhtima, kuid mõned minutid hiljem vigastas liiga suurim väravakütt hüppeliigest ja mees viidi haiglasse.

„Meil läks pärast seda keerulisemaks,“ tunnistas peatreener Jan Važinski, lisades, et kui suurimat väravakütti pole kaob ees ka teravus. „Aga pean meeskonda tunnustama, sest suudeti oma tase säilitada ja ka teisel poolajal olime kokkuvõttes siiski paremad.“

Võõrustajad jõudsid 66. minutil viigini, kui vastati pärast kiiret üleminekut väravaga, mis õnnestub Jan Važinski hinnangul kord sajast. Vigastatud Andree Goidini asemel postide vahel seisnud Saimon Moondu pidi palli võrgust välja võtma.

Kure mehed jätkasid aga enesekindlalt ja 77. minutil viis Marcus Puust saarlased 2:1. juhtima. Kuigi võõrustajad üritasid lõpuni viigiväravani jõuda neil Kure kaitset teist korda üle mängida ei õnnestunud.

„Meeskond näitas sisu ja see on teine kord, kui ilma Maarekita raskest seisust välja tullakse,“ märkis Jan Važinski. „Olen oma meeskonna üle uhke. Püüame nüüd taastuda, pühapäeval on ees mäng Keilaga. Loodame, et ka vigastustest saame kiirelt üle.“