Duubel murdis FC Flora U19 viimase veerandtunniga

Teises liigas võitis FC Kuressaare U21 võõrsil Tallinna FC Flora U19 4:0, kõik väravad lõid saarlased viimase 15 minutiga.

Kohtumise skoori avas 75. minutil penaltist Andero Kivi. 83. minutil suurendas Georg Ander Sild eduseisu 2:0-le, kaks viimast tabamust kanti 84. ja 90.+3 Andero Kivi arvele. „Seis ei vasta mängupildile,“ märkis treener Sander Viira.

„Tegelikult oli võrdne mäng kuni väravani, siis vastased lagunesid. Oleks võinud tegelikult igati pidi minna, neil oli momente, et mäng enda kasuks pöörata. Oli mõnus andmine, kus meil oli kehvemaid ja paremaid perioode. Alustasime uimaselt, käima saamine võttis aega ning tegutsesime tõusude ja mõõnadega. Nad olid palliga võib-olla rohkem, meie kaitsesime tublilt ning rõõmu teeb, et taga null.

Turniiritabelis on Kure 9 punktiga kolmandal kohal, kusjuures võidetud on 2 ja viigistatud 3 kohtumist. „Küll see kaotus ka tuleb, iga seeria saab otsa,“ tõdes Sander Viira, lisades, et liiga on selline, kus kõik võivad kaotada ja kõik võivad võita.