Duubel tahab Väikeste karikavõistluste finaali

< 1 minuti lugemine

Eesti Jalgpalli Liidus loositi Väikeste karikavõistluste 1/64- ja 1/32-finaalpaarid. Võistlustele pani end kirja 74 meeskonda ja FC Kuressaare II on seadnud eesmärgiks finaali pääsu.

Treener Jan Važinski ütles teemat kommenteerides, et miks mitte kaasa teha. „Kindlasti on see mängijatele uus väljakutse, lisamotivatsioon ja lisakoormus,“ lausus ta, lisades, et Sörve JK-ga ei oldud selles sarjas paraku edukad.

„Nüüd tahaks kindlasti mängida A. LeCoq Arenal finaalis. Ma arvan, et meil on selleks võimekus ja soov olemas. Mängud on küll tööpäeviti ja see teeb asja pisut raskemaks, aga püüame sellest üle olla.“

Väikestel karikavõistlustel osalevad teise ja madalamate liigade meeskonnad ning lisaks mitmed Rahvaliiga satsid. Avaringis toimub kümme kohtumist, otse pääses järgmisesse ringi 54 meeskonda.

1/32-finaalis mängib teises liigas palliv  FC Kuressaare II võõrsil kolmandasse liigasse kuuluva Tallinna FC Pocarriga. „Karikamängud on karikamängud ja siin ei saa vaadata, mis liigas meeskond mängib,“ lausus Jan Važinski, lisades, et nemad mängivad oma kodumängu ja meeskond ei saa vastasesse kuidagi üleolevalt suhtuda.

Seoses koroonapandeemiaga pole veel selgunud, millal mängud peetakse.