Duubel viigistas kodus liidriga

< 1 minuti lugemine

Esiliiga B-s lõppes liidrite Tallinna Kalev U21 ja FC Kuressaare U21 vaheline kohtumine 2:2 viigiga.

„Kokkuvõttes on viik õiglane tulemus ja kindlasti täna pettunud ei ole,“ rääkis peatreener Sander Viira. „Positiivne on see meeskonna korralik häälestus ja kirge oli täna rohkem. Toonitasime seda palju. Olime viimane kuu aega pooltühjad, nüüd on vaja kummid uuesti täis saada ja lõpuni välja panna.“

Kuressaare linnastaadionil mängitud kohtumises asus Kure kaks korda juhtima, kuid külalistel õnnestus kaks korda viigistada. Kõik neli väravat löödi mängu avapoolajal. Saarlaste poolt avas skoori Andero Kivi ja 2:1 viis ette Maarek Suursaar, kes kasutas ära selle, et vastaste väravavaht oli väravast kaugel ja saatis palli võrku keskjoonelt.

„Kahju on sellest, et Kalevi teine värav tuli poolaja viimasel sekundil,“ märkis Sander Viira. „Teine poolaeg oli võrdne mäng, mõlemal poolel olid oma võimalused, me lõime paar korda mõõda ja meil tegi Rihard (Meesit) paar ilusat tõrjet.“

Viira sõnul võib miinuspoolele kanda väravad. „Kaks sisse lasta on alati – mõlemad olid suhteliselt lihtsad vahelt söötudega, aga poisid tegid siiski tubli töö. Kalev pakkus ka esimesel poolajal väga hea tempoga mängu,“ märkis Sander Viira.

Liidrikohal oleva Kalevi duubli edu Kure ees on 6 punkti, saarlastest on omakorda vaid 1 punkti kaugusel nii Narva Trans U21 kui ka Tartu Welco.