Duubel võitis kodus Raasiku

Teises liigas võitis FC Kuressaare II kodus Raasiku FC Jokeri 2:1 ja kindlustas vähemalt neljanda koha.
Nagu FC Kuressaare mängudel viimasel ajal tavapäraseks saanud, kus jäädakse ise kahe mehelisse vähemusse või jäävad vastased, ei olnud erandiks ka duubli kohtumine. Kui Kure Arenal lõpetasid vastased esimese poolaja kümnekesi, siis 65. minutil jäädi väljakule üheksakesi. Võõrustajate mõlemad väravad lõi Maarek Suursaar.
“Ülekaal oli ja domineerisime, aga kindlasti ei olnud see meie paremate mängude hulgast,” märkis treener Jan Važinski, kelle sõnul mängiti tujutult ja väravad tulid individuaalsest meisterlikkusest.
Mängisid: Harald Nurmik, Kaarel Kööp, Kristen Mere (75. Aivar Jäns), Karl Sirel, Kristjan Moorats, Amor Luup, Marcus Puust, Eerik Poopuu, Maarek Suursaar, Mario Stern ja Andero Kivi.