Alver Kivi

Duublile Paides napp kaotus

< 1 minuti lugemine

Eesti meeste jalgpallimeistrivõistluste teises liigas kaotas FC Kuressaare II võõrsil Paide Linnameeskond III -le 1:2 ja jätkab 16 punktiga neljandal kohal.

Kuigi võõrustajad asusid 20. minutil 1:0 juhtima, suutsid Kure mehed 32. minutil viigistada, kui karistuslöögist saatis palli väravasse Reivo Vinter. Paide lõi võiduvärava 83. minutil, kui pall muutis suunda ja oli Harald Nurmikule püüdmatu.

“Nad on kõiki kodus suureskooriliselt loputanud,” tõdes treener Jan Važinski. “Esimesel poolajal olid nad rohkem palliga, teine oli võrdsem ja meil olid teravad kontrad. Neil praktiliselt momente polnud.”

Mängisid: Harald Nurmik, Sten Penzev, Joonas Prii, Kristen Mere, Kristjan Moorats, Karmo Paju, Amor Luup, Edmond Salong, Alex Salong, Reivo Vinter, Andero Kivi, Kaarel Vokk.