Alver Kivi

Duublile suurepärane võit

< 1 minuti lugemine

Kindlat mängu ja võitlusvaimu demonstreerinud FC Kuressaare II alistas Salme staadionil liidrite hulka kuuluva FCF Tallinna Ülikooli 4:0.

„Super mäng, poistelt superhäälestus ja hea meeskonnatöö. Kui nii mängitakse ka edaspidi, siis kodus küll ei tohiks kaotada,“ oli FC Kuressaare II treener Sander Viira rahul.

Turniiritabelis teisel kohal olev FCF Tallinna Ülikool pani võõrustajatele kohe surve peale, kuid keskkaitsjad Jaanis Kriska ja Kirill Kornilov olid tasemel, teised aitasid ka neid hästi ja väravavaht Martin Lonnil palju tööd ei olnudki.

Mänguskoori avas Alari Saar, teise värava lõi Karmo Paju. 2:0 eduseisul mindi ka puhkama. „Oleks pidanud ka kolmanda ja neljanda värava ära lööma,“ tõdes Viira.

Teisel poolajal tulid vastased taas suurte jõududega peale, kuid saarlaste kaitse ikka pidas. Vasturünnakutest lõi Mark Kristjan Pitk kaks väravat ja mäng võideti 4:0.

„Võit ei tulnud kergelt, kuigi oleksime võinud ka 8:1 jagu saada, sest sajaprotsendilisi võimalusi oli meil kümmekond,“ märkis Sander Viira. „Samas oli ka vastastel mitu head võimalust ja kui nad oleks 2:0 pealt ära lõõnud oleks olnud ka hoopis teine mäng.“