Duublile Viljandis kaotus

< 1 minuti lugemine

FC Kuressaare II kaotas võõrsil Viljandi JK Tulevik II-le 1:2, kusjuures vastastel lasti võiduvärav lüüa alles mõni minut enne lõppu.

Kristo Kallas lõi viigivärava küll 78. minutil, kuid kuus minutit hiljem lasti külalistel siiski võiduvärav lüüa. “Väga valus kaotus,” tõdes treener Sander Viira. “Nemad domineerisid esimene poolaeg, meie teine. Kahjuks andsime peale 1:1 viigiväravat initsiatiivi käest ja noormängijate eksimusest löödi kohe vastu. Variant oli veel viigistada ja võimalusi üldse mängu jooksul palju.”

Mängisid: Tanel Noot, Kristjan Moorats, Reivo Vinter, Karl Sirel, Kristofer Mägi, Kaarel Kööp, Karmo Paju, Tõnis Koppel, Kristo Kallas, Georg Ander Sild, Danel Tiirats, vahetusmängijad olid Alex Salong, Stiiven Sirgo ja Aivar Jäns.