Duublile Viljandis raske võit

< 1 minuti lugemine

Esiliiga B-s alistas FC Kuressaare U21 võõrsil Viljandi JK Tuleviku 3:2.

Viljandi staadionil mängitud kohtumises asus Kure Kristofer Robin Grüni 39. ja Anton Volossatovi 48. minuti väravast juhtima 2:0. Peatreener Sander Viira ütles, et esimene poolaeg oli meie kontrolli all. „Olime kogu aeg ohtlikud ja oleks võinud mõne värava rohkem lüüa. Kuigi meil ei olnud väga ohtlikke momente, siis värav oli kogu aeg õhus,“ lausus ta.

Järgmised kolm väravat tulid penaltitest, esmalt vähendas Tulevik 50. minutil kaotusseisu, siis viis 54. minutil Kristofer Robin Grün Kure 3:1 ette ja 58. minutil vormistasid võõrustajad lõppskoori 3:2.

„Pärast 2:0 eduseisu tundus poistele, et mäng on tehtud, aga tegelikult oli see karuteene,“ leidis Sander Viira. „Pigem oleks eeldanud 1:0 pealt mängida. Siis hakkas mõlemale poole penalteid tulema ning 3:2 pealt me mängu enam enda kätte ei saanud ja Tulevik lõi kaks korda posti. Täna vedas ja postid olid sõbrad.“

Lõpp oli Tuleviku surve all, aga viimased 10 minutit võeti kontroll siiski enda kätte. „Mäng oleks võinud lõppeda igatpidi. Poolajal räägime küll, et õige mäng alles hakkab, vastane paneb juurde ja muudab midagi, aga veel ei ole seda kogemust, et sellest aru saada,“ märkis Sander Viira.