Duublile võitluslik kaotus

Kaks põhimängijat kohe kohtumise algul kaotanud FC Kuressaare II noor koosseis jätkas sellele vaatamata vapralt võitlemist ja kaotas koduväljakul turniiritabelis kolmandal kohal olevale Saue JK Laagri meeskonnale teise poolaja väravast 0:1.

Kuressaare kunstmuruväljakul oli mängitud mõned minutid, kui tsenderduse püüdmisel maandus saarlaste väravavaht Tanel Noot nii õnnetult, et väänas hüppeliigest ja pidi mängu pooleli jätma. Tema asemele pidi asuma ründaja Stiiven Sirgo, kes sai oma uues rollis väga hästi hakkama. Vaid paar minutit hiljem sai kukkudes peapõrutuse Alari Saar ja ka tema jaoks oli mäng lõppenud.

Ilma kahe olulise mängumeheta jätkati vapralt, aga vastased suutsid ühe momendi realiseerida ning väljakuperemehed seekord kindlat väravavõimalust luua ei suutnud.

“Asjaolusid arvestades võiks ju tulemusega rahul olla, aga tegelikult olid selles mängus punktid saadaval,” tunnistas treener Roland Kütt. “Poisid kohanesid tekkinud olukorras kiiresti ja andsid parima. Kindlasti tuleb ära märkida Stiiveni hea mäng.”

Mängisid: Tanel Noot, Alari Saar, Kristo Kallas, Marcus Põder, Mark-Kristjan Pitk, Reiko Mäeorg, Märten Opp, Miikael Tuus, Risto Kaseorg, Rait Õisnurm, Stiiven Sirgo

Vahetusest sekkusid Ott Pukk, Jaanis Kannik ja Kristofer Mägi.