Duublile võõrsilt võit

FC Kuressaare II võitis Lääne tsoonis võõrsil turniiritabeli viimase Raplamaa JK 4:2.

“Oli raske väljak ja rõhusime sirgjoonelisele jalgpallile ja eesmärk oli taga võimalikult vähe eksida,” rääkis treener Sander Viira. “Väärisime võitu rohkem, meil oli võimalusi, aga ka õnne. Kui esimesel poolajal käis mäng käest kätte, siis teisel olime veidi paremad.”

Esimene poolaeg võideti Aivar Jänsi väravast 1:0, kuid pärast vaheaega lasti vastastel viigistada. Siis lõi Kristo Kallas 2:1, kuid taas suutsid väljakuperemehed viigistada. Edaspidi lõid väravaid vaid saarlased, sest esmalt tegi Reivo Vinter seisuks 3:2 ja lõppskoori vormistas Kallas penaltist.

Mängisid: Roland Kütt, Miikael Tuus, Edmond Salong, Kaarel Kõõp, Kristjan Moorats, Eerik Poopuu, Märten Opp, Alex Salong, Reivo Vinter, Aivar Jäns ja Kristo Kallas.