Eesti neidude U19 koondise uus peatreener on Reivo Vinter

< 1 minuti lugemine

Neidude U19 uueks peatreeneriks valiti FC Kuressaare noortetööjuht ja juhatuse liige Reivo Vinter, kes siiani on olnud neidude abitreener.

“Kui ma esmalt kuulsin, et koondise peatreener vahetuma hakkab ja üks võimalikest järgmistest valikutest mina olen, tekkis selline päris hea elevus sisse. Sain paar nädalat seda seedida ja kui siis ametlik pakkumine tuli, enam rohkem kaalumist ei olnud ja võtsin sellest võimalusest kohe kinni,” ütles Reivo Vinter.

Kuna Vinter on siiani töötanud selle koondise juures abitreenerina, siis sellise tööjaotusega on ta juba paar aastat saanud harjunuda. FC Kuressaare juures see tema koormust hetkel kuidagi ei vähenda, “Pigem usun, et saan siia tuua rahvusvaheliselt tasemelt saadud kogemust ja teadmisi, millega meie noormängijaid ja treenereid veelgi edasi aidata,” lisas Vinter.

Hetkel küll NU19 koondises ühtegi saarlast pole, kuid alles kuu aega tagasi liikusid sellest vanusest välja Kaili Lilles ja Helina Tarkmeel.

Üleelmine aasta olid selles koondises ka Kristina Teern ja Victoria Vihman, kes nüüd juba naiste A-koondisesse kaasatud on.

Lisaks on erinevates noortekoondiste vanustes kaasatud olnud Pilleriin Pohlak, Meele Kelder, Eva Kätliin Leidas.

“Ma usun, et ka järgnevatel aastatel on siit päris mitu mängijat peale kasvamas, kes endale koondisekutse välja teenivad,” ütles Reivo Vinter.

Jalgpalli Rahvaliigas kolm meeskonda