Brit Maia Tael/soccernet.ee

FC Flora vastu hooaja esimene suureskooriline kaotus

2 minuti lugemine

Mitme põhimeheta mänginud FC Kuressaare kodus mänginud FC Flora vastu rohtu ei leidnud ja väljakult tuli lahkuda 0:5 kaotusega.
Peatreener Jan Važinski andis puhkepäeva Sander Seemanile, Sander Lahele ja Rauno Tutkile. Vigastusega oli eemal väravavaht Magnus Karofeld, esimest korda said sel hooajal mängu Rasmus Saar ja Kristjan Moorats.
Esimesel poolajal lõid Flora väravad Konstantin Vassiljev ja Erik Sorga, pärast puhkepausi jõudsid eesmärgile Pavel Dõmov ja kahel korral Herol Riiberg.
Peatreener Jan Važinski ütles, et olid probleemid koosseiuga ja kaitsemäng oli liiga passiivne. “Nüüd on enne mängu Kaljuga nädal aega kosumiseks,” märkis ta.
Kaitsja Mario Pruul lisas, et esimest korda sel hooajal mängiti viie kaitsjaga ja see oli harjumatu ning ilma ründajata oli keeruline. “Kui palli võitsime, siis ees ei suutnud seda hoida,” tõdes ta. “Suutsime kohati päris hästi surve alt välja tulla, aga kui peale lüüakse palju siis mõni läheb sisse ka.

21. aprill 2019

Sportland Arena

Mänguolud: +10, päikesepaisteline ilm; kunstmuru väga heas seisukorras.

Pealtvaatajaid: 442

Tallinna FC Flora – FC Kuressaare  5:0 (2:0)
23. Konstantin Vassiljev, 37. Erik Sorga, 66. Pavel Dõmov, 77., 89. Herol Riiberg

Väravasöödud: 23., 77. x, 37. Martin Miller, 66. Henri Järvelaid, 89. Mihkel Ainsalu
Hoiatused: 70. Pavel Dõmov – 34. Karl Ivar Maar, 69. Silver Alex Kelder, 80. Mairo Miil

Flora: Richard Aland, Anselmi Mikael Nurmela (65. Gert Kams), Henrik Pürg, Märten Kuusk, Henri Järvelaid, Vladislav Kreida (65. Pavel Dõmov), Martin Miller (70. Mihkel Ainsalu), Herol Riiberg, Konstantin Vassiljev, Vlasi Sinjavski, Erik Sorga.
Varus: Ingmar Krister Paplavskis, Gert Kams, Marco Lukka, Michael Lilander, Pavel Dõmov, Mihkel Ainsalu, Frank Liivak

Kuressaare: Roland Kütt, Mairo Miil, Mario Pruul, Elari Valmas, Märten Pajunurm, Ranon Kriisa, Karmo Paju (76. Kristjan Moorats), Oliver Rass, Märten Opp (70. Rasmus Saar), Silver Alex Kelder, Karl Ivar Maar (68. Maarek Suursaar).
Varus: Maarek Suursaar, Sander Laht, Sander Seeman, Rauno Tutk, Rasmus Saar, Kristjan Moorats.

Peakohtunik: Siim Rinken
Abikohtunikud: Rando Kesküla, Karolin Kaivoja
Neljas kohtunik: Jagnar Jakobson