FC Kuressaare II alustas kaotusega

Eesti meeste jalgpallimeistrivõistlustel oma tänavuse avalöögi  teinud FC Kuressaare II kaotas võõrsil JK Tondile 1:4.

Meeskonna treener Sander Viira ütles, et vastane oli füüsiliselt nõrk, nad sudisid ja tapsid igal võimalusel mängu, kuid tegutsesid kogemuste pealt. „Me olime ise liialt uimased ja aeglased, pall oli liiga palju õhus ja oleks pidanud rohkem maas mängima,“ lausus ta.

Esimene värav FC Kuressaare II võrku löödi kaitsja Urmas Rajaveri jämedast eksimusest ja see lõi rütmi  poolaja keskel pisut sassi. Nii jõudsid väljakuperemehed peagi ka teise tabamuseni.

Seejärel said saarlased mängu enda kätte ja enne puhkama minekut lõi Maarek Suursaar ühe värava tagasi. Teisel poolajal jätkas Kuressaare duubel ründamist, vastane istus kaitses ja viigivärav oli õhus. Paraku õnnestus Tondi meestel vasturünnakust 3:1 ette minna ja sellega oli mäng tehtud.

„Oleks me teise värava ära löönud, oleks ka tulemus ilmselt teine olnud. Paraku jättis ka realiseerimine taas soovida, sest võimalusi värav lüüa oli piisavalt,“ tõdes Sander Viira.

Meeskonnas mängisid: Martin Lonn, Aleks Lesk, Urmas Rajaver, Reivo Vinter, Ott Pukk, Eerik Poopuu, Ott Torn, Elari Valmas, Priit Suluste, Mark Kristjan Pitk ja Maarek Suursaar.

Vahetusmängijad: Karl Kadak, Miikael Tuus, Laur Vatsfeld, Oskar Kitt ja Kert Mandel.