Allan Mehik

FC Kuressaare publikunumbrid tõusuteel

< 1 minuti lugemine

Premium liigas on tänaseks päevaks peetud 95 mängu ja kokku on nende kohtumiste jooksul väljaku äärde jõudnud 35546 inimest. Ühe mängu keskmiseks külastajate arvuks teeb see 374, hea tõusu on teinud FC Kuressaare toetajad.
Saaremaa jalgpalli lipulaeva FC Kuressaare kodumängude külastatavus on tõusnud koguni 91% ning tänavu on saarlasi tribüünidel toetanud keskmiselt 239 inimest. Klubi enda inimesed näevad veel ohtralt arenguruumi.
19 vooruga on enim jalgpallisõpru enda kodumängudele meelitanud tabeliliider FC Flora, kes on võõrustanud 9 matši ning neid on kokku jälginud 6392 inimest. See teeb ühe mängu keskmiseks pealtvaatajanumbriks 710.
Keskmise pealtvaatajate arvu tabelis hoiab teist kohta Tartu Jalgpallikool Tammeka, Kokku on Tammeka kodumänge külastanud sel hooajal keskmiselt 456 fänni. Järgnevad FC Levadia 454, Viljandi JK Tulevik 402, Nõmme Kalju FC 357, Paide Linnameeskond 314, JK Narva Trans 301, Maardu Linnameeskond 267 ja JK Tallinna Kalev 258 inimesega.
Premium liiga arendusosakonna juhataja Veiko Soo kiitis nende numbrite valguses kogukonnajuhtide tööd, kes sellest aastast kõikide Premium liiga klubide juures tegutsevad: “Klubid ja kogukonnajuhid on teinud väga head tööd sidumaks kogukonda oma klubidega ja on suur heameel näha kuidas järjest rohkem inimesi leiab teed staadionile, et elada kaasa Eesti kodusele tipp klubijalgpallile. Edu võti on järjepidev ja pühendunud töö ning publikunumbrite tõus on sellele heaks kinnituseks!”