Flora jäi Kurele tänavu kättesaamatuks

< 1 minuti lugemine

Pärast FC Floralt võõrsil saadud 0:3 kaotust jäi tiitlikaitsja Premium liigas FC Kuressaarele tänavu ainsaks meeskonnaks, kellelt ei suudetud röövida ainsatki punkti.

Tallinnas A.LeCoq Arenal mängitud kohtumises pani Kure Florale küll vastu, kuid võõrustaja võttis 33., 59. ja 79. minuti väravatest siiski oma. „Tegelikult, kui tulemus välja jätta, siis mulle meeldis meie hea dünaamika ja lõime olukordi,“ rääkis peatreener Roman Kožuhhovski, lisades, esimesel poolajal alustati hästi mängu, siis oli raske periood ja lasti lüüa värav.

„Teisel poolajal mängisime ka hea kvaliteediga ja teenisime ka väravavõimalusi, kuid täpsusest jäi puudu. Nägin meeskonda, kes algusest lõpuni tahtis võidelda ja see on kõige positiivsem. Me tahtsime kaotusseisus olukorda kogu aeg parandada.“

Roman Kožuhhovski tõdes, et kolm sisse lastud väravat pole muidugi hea, kuid treenerina vaatab ta ka teisi asju. „Aasta lõpus on tähtis, et meeskonnas oleks mentaalne värskus. Nägin, et oleme ka füüsiliselt heas seisus ning episoodiliselt mängisime ka hea kvaliteediga, kuid Flora vastu sellest ei piisanud,“ märkis ta.