Foto: Monica Kallas, 18.07.2014

Irbise vastu rahuldab vaid võit

2 minuti lugemine

Laupäeva õhtupoolikul Kuressaare linnastaadionil Kiviõli FC Irbise meeskonda võõrustav FC Kuressaare rahuldub kodupubliku ees vaid võiduga.

FC Kuressaare peatreener Pelle Pohlak tõdes, et Kiviõli on palliga väga osav meeskond, kes oskab kaitsjate lohakust suurepäraselt ära kasutada. „Peame suutma kaitse korras hoida ning ise realiseerima momendid, mida suudame tekitada ja meile pakutakse,” märkis ta.

Mängija Reio Alt lisas, et viimati mängiti Kiviõlis päris kehva kvaliteediga väljakul viiki, kuid seekord kohtutakse Kuressaare linnastaadioni täiesti uue muru peal ja kodupubliku silme all. „Usun, et suudame tulemuse oma kasuks pöörata ja 3 punkti ära võtta,” oli ta enesekindel.

FC Irbise peatreener Erik Šteinberg ütles, et ehkki mängitakse mere taga, üritab meeskond saada hea tulemuse, sest tabeliseis vajab kindlasti parandamist. „Sel hooajal oleme kuidagi viigikuninga seisusesse sattunud, ka eelmise mängu Levadia II vastu oskasime 3:1 eduseisust viigiga lõpetada. Peame õppima võiduseise hoidma, siis edeneme ka tabelis,” lausus ta.

Mängija Sergei Starovoitovi sõnul tullakse Kuressaarde ikka võitma, ehkki vastane on neist tabelis õige mitu kohta eespool. „Aga tabeliseis vajab parandamist. Tahame hooaja lõpuks ikka väärikamale kohale tõusta,” rääkis ta.

Omavahel on käesoleval hooajal kaks korda juba mängitud ning kui aprilli alguses Salme staadionil võitis FC Kuressaare kindlalt 2:0, siis maikuus Kiviõlis peetud kohtumises läksid saarlased küll 2:0 juhtima, jäid teisel poolajal 2:4 kaotusseisu, ent lõpuks saadi kätte 4:4 viik.

Esiliiga XXI voor
Laupäev, 26.07 kell 19:00 Kuressaare linnastaadion

FC Kuressaare – Kiviõli FC Irbis
Peakohtunik: Martin Salong
Abikohtunikud: Mark Gortfelder, Argo Pruul
Sissepääs kõigile tasuta!

Osale ka Facebooki üritusel ja sul on võimalus võita FC Kuressaare tass!