FC Kuressaare

Söbrapäeva saalijalgpalliturniiri võidud FC Kuressaare võistkondadele

2 minuti lugemine

Kuressaare spordikeskuses toimus 11. veebruaril Söbrapäeva saalijalgpalliturniir 2006. aastal sündinud poistele, kus domineerisid FC Kuressaare võistkonnad, kes saavutasid ka  kaksikvõidu.

Võitja võistkonnalt FC Kuressaare II suutis punkte võtta vaid klubi esimene võistkond, kui omavahel tehti 2:2 viik. Tugevat vastupanu osutas mõlemale mandrimaalt külla sõitnud Läänemaa JK I võistkond, kes pidi FC Kuressaare võistkondade üleolekut tunnistama kõige napimalt – 1:2 ja 0:1. Neljas ja viies koht läksid Saaremaa JK aameraaS 06 ja Saaremaa JK aameraaS 07 poistele. Kuuenda sai Saarepiiga JK ja seitsmenda Läänemaa JK II võistkond.

Treener Jan Važinski ütles, et turniir on juba traditsiooniline ja siin saavad meie oma poisid mängida. “Ei saa öelda, et väga kõrgetasemeline turniir, aga mängud olid siiski tasavägised,” lausus ta. “Skoorid olid väikesed ja huvitav oli vaadata, kuidas kohalikud satsid mängivad ja arenevad.”

FC Kuressaare II : Johann Haamer (turniiri parim väravavaht), Kristofer Leedo, Sander Sirel, Rasmus Vahenurm, Karmo Metsmaa, Ottomar Ots, Karl Liiva, Martin Truuverk, Oskar Link, Tristan Tasa, Mattias Opp
FC Kuressaare I : Markus Kubjas, Jan Kallas, Oliver Valk, Janar Vahter, Risto Tahk, Mark Õunpuu, Germo Maimann, Uku Vaha, Robin Pruunlep, Robert Kivi.

12. veebruaril toimus turniir 2008. aastal sündinud poistele. Seal osales FC Kuressaare lausa viie võistkonnaga. Esikoha saavutas FC Kuressaare III , teised klubi tiimid jagasid omavahel 4.-7. koha. Vahele jäid veel Leisi ja aameraaSi poisid.

“Olin kolme võistkonna juhendajaks ja üritasin teha need võrdse tasemega. Hea turniir ja kõik said ilusasti hakkama,” märkis treener Arli Saar.

Roland Kütt ütles, et tema poisid mängisid endast aasta ja kaks vanematega ja tulemus ei olnud tähtis. “See oli poistele esimene turniir ja oluline oli saada kätte mänguminuteid ja kohaneda võistlusnärviga. Esikoha saanud meeskonna vastu püsisime poolteist minutit enne lõppu 2:2 viigiseisul, siis lasime endale kaks väravat lüüa. See näitas, et poistes on sisu,” märkis ta.

FC Kuressaare III (treener Arli Saar) : Steven Kuusk, Kaur Vesberg, Hubert Spitson, Eron Laak, Kristofer Nagel, Ralf Liiva, Rudolf Jürviste, Jesse Esna.

Turniiri parimaks väravavahiks valiti  Leo Laipaik (FC Kuressaare I, treener Roland Kütt) ja parim väravakütt oli Kaur Vesberg (FC Kuressaare III) 8 tabamusega.