Joonas Soomre mängis end sajalistesse klubisse

< 1 minuti lugemine

FC Kuressaare ründajal Joonas Soomrel täitus meeskonna eest sada kohtumist ja mehe sõnul on ta alati andnud endast parima.

„Ma arvan, et selle aja peale võiks neid mänge isegi rohkem olla, sest on olnud palju vigastusi, kuid pärast põlve operatsiooni on traumadega läinud suhteliselt hästi,“ märkis Joonas Soomre.

2019. aastal FC Kuressaarega liitunud Joonas Soomre on jäänud klubisse, sest talle meeldib kogukond ja meeskond. „Siin on väga mõnus ühtekuuluvustunne ja trennides tehakse väga head tööd,“ põhjendas ründaja, kelle sõnul on olnud halvemaid ja paremaid päevi, aga alati on ühtse eesmärgi nimel töötatud.

Oma panust meeskonna edusse ei oska Joonas Soomre hinnata ja märgib, et siin peavad teised rääkima. „Ennast on alati raske kiita,“ lausus ta. „Olenevalt päevast, olen ju meeskonnale ka karuteeneid teinud, kui olen näiteks mänge vahele jätnud, aga üldiselt annan endast ikka maksimumi ja üritan alati kõike paremat.“

Kõige positiivseima mänguna meenub Joonas Soomrele peatreener Roman Kožuhhovski esimesel aastal Narva vastu kodus 0:2 kaotusseisust saadud 3:2 võit, mis oli ägeda emotsiooniga mäng. „Mängud mida ei taha meenutada on selle hooaja esimesed ja üks mäng Narvas, kus sain punase kaardi,“ lausus ta.