Kaldma ja Tuhkanen lahkuvad, Lapa liitumas

< 1 minuti lugemine

Esmaspäeval treeningutega alustav FC Kuressaare on suutnud oma tuumiku suures osas säilitada. Kui Elari Valmas on mängimisest loobunud, siis lahkuvad Daniel Tuhkanen ja Sören Kaldma. Samas on testimisel mitu uut mängijat.

Peatreener Roman Kožuhhovski ütles, et on Daniel Tuhkanenile ja Sören Kaldmale nende panuse eest tänulik, sest mõlemad mehed andsid Kure mängus oma maksimumi ja olid täiega abiks.

„Danieli osas leidsime, et tema arengule on parem panna end proovile mõnes teises meeskonnas. Sörenile Kures meeldis, aga tal annab tunda vigastus ja ta otsustas teha jalgpallist pausi,“ rääkis Kožuhhovski.

Roman Kožuhhovski hinnangul on klubil siht paigas ning see on saada ainult tugevamaks ja veelgi paremaks. „Meil on meeskonna tuumik koos, testime nüüd uusi mängijaid ja paneme mängus juurde,“ oli peatreener enesekindel.

Üheks olulisemaks täienduseks võib Kurele saada seni FC Flora ridadesse kuulunud 20-aastane väravavaht Kristen Lapa, kes peaks hakkama pakkuma konkurentsi Magnus Karofeldile.

Teised testitavad on FC Flora U21 meeskonnast ründaja omadustega Artjom Jermatšenko ja Aleksander Iljin. JK Tallinna Kalevist on treeningutesse kaasatud kaitsjad Ralf-Sander Suvinõmm ja Markus Allast ning teises liigas Saue Jalgpalliklubis mängiv Henrik Kummer.