Kaljult seekord kaotus

Premium liiga viimases koondisepausi-eelses mängus andis FC Kuressaare koduväljakul küll Nõmme Kaljule lahingu, kuid paraku tuli võtta vastu 0:2 kaotus.

„Iga kaotus on erinev, võib kaotada tahtejõutult ja võib kaotada nii nagu täna,“ rääkis peatreener Roman Kožuhhovski. „Mina näen, et meeskond paneb kogu aeg juurde ja ka selle mängu võime kanda aktivasse, kuigi me punkte selle mänguga ei teeninud.“

Kuressaare linnastaadionil mängitud kohtumises lõid külalised mõlemad väravad teise poolaja alguses. 52. minutil lõi Andri Markovitš 1:0 ja 57. minutil lõi Alex Matthias Tamm seisuks 2:0.

„Mõneks hetkeks lülitusime mängust välja ja esimese värava puhul ei reageerinud kohe nii nagu vaja,“ lausus Roman Kožuhhovski. „Ka teises värvas suurt põrumist ei olnud ja Kristen Lapa tegi tegelikult väravas väga korraliku mängu.“