« Tagasi

Tallinna FC Flora

1 - 0
POOLAEG
3 - 0
LÕPPSEIS

FC Kuressaare

07.10.2023 kell 19:30        Premium       A. Le Coq Arena
Pealtvaatajaid: 293 Ilmastik: +7, tuuline ilm, muruväljak heas seisukorras.

Peakohtunik: Kristo Külljastinen Abikohtunikud: Tauno Rämson, Sandra Nigulis

Mängu otseülekanne


VÄRAVAD

33′ Konstantin Vassiljev (Kristo Hussar)
1 - 0
59′ Michael Lilander (Nikita Mihhailov)
2 - 0
79′ Nikita Mihhailov (Konstantin Vassiljev)
3 - 0

SÜNDMUSED

33′
14. Konstantin Vassiljev
(Kristo Hussar)

1 - 0
59′
27. Michael Lilander
(Nikita Mihhailov)

2 - 0
64′
5. Vladislav Kreida
68′

46. Otto-Robert Lipp
17. Sten Reinkort
68′

11. Aleksander Iljin
26. Sander Laht
68′

35. Artjom Jermatšenko
6. Oliver Rass
70′
Jürgen Henn
79′
13. Nikita Mihhailov
(Konstantin Vassiljev)

3 - 0
83′

22. Mairo Miil
8. Joonas Soomre
83′

18. Andrei Smirnov
20. Pavel Dõmov
84′
6. Mihkel Järviste
14. Konstantin Vassiljev

84′
74. Danil Kuraksin
20. Sergei Zenjov

88′
17. Mark Anders Lepik
9. Rauno Alliku

88′
4. Marco Lukka
5. Vladislav Kreida

88′
5. Moorits Veering

Kollane kaart Punane kaart, Vahetus, Värav, Omavärav, PENPenalti, Realiseerimata penalti, Tõrjutud penalti

PÕHIKOOSSEIS

Tallinna FC Flora

33.
Evert Grünvald (VV) (KTM)  
5.
Vladislav Kreida (KTM)   88′
9.
Rauno Alliku (KTM)   88′
10.
Martin Miller (KTM)  
13.
Nikita Mihhailov  
14.
Konstantin Vassiljev (K)   84′
20.
Sergei Zenjov   84′
25.
Ken Kallaste (KTM)  
26.
Kristo Hussar (KTM)  
27.
Michael Lilander  
66.
Robert Veering (KTM)  
Peatreener: Jürgen Henn

FC Kuressaare

1.
Magnus Karofeld (VV)  
4.
Sander Alex Liit  
5.
Moorits Veering  
6.
Oliver Rass (KTM)   68′
7.
Karl Rudolf Õigus  
8.
Joonas Soomre (KTM)   83′
15.
Märten Pajunurm (K) (KTM)  
17.
Sten Reinkort   68′
20.
Pavel Dõmov   83′
26.
Sander Laht (KTM)   68′
27.
Mattias Männilaan  
Peatreener: Roman Kozhukhovskyi

VAHETUSMÄNGIJAD

Tallinna FC Flora

77.
Kristen Lapa (VV) (KTM)  
4.
Marco Lukka (KTM)   88′
6.
Mihkel Järviste   84′
17.
Mark Anders Lepik (KTM)   88′
23.
Mihhail Kolobov  
24.
Henrik Pürg  
43.
Markkus Seppik (KTM)  
67.
Bruno Vain  
74.
Danil Kuraksin (KTM)   84′

FC Kuressaare

66.
Rihard Meesit (VV)  
2.
Mathias Palts  
3.
Markus Allast (KTM)  
11.
Aleksander Iljin   68′
18.
Andrei Smirnov   83′
22.
Mairo Miil (KTM)   83′
35.
Artjom Jermatšenko (KTM)   68′
46.
Otto-Robert Lipp (KTM)   68′
48.
Ralf-Sander Suvinõmm  

PERSONAL

Tallinna FC Flora

Peatreener: Jürgen Henn  
1. abitreener: Joel Indermitte  
2. abitreener: Sander Post  
Väravavahtide treener: Aiko Orgla  
Füsioterapeut: Kristiina Lind  
Füsioterapeut: Oliver Papp  
Füsioterapeut: Maali Pruul  
Spordidirektor: Norbert Hurt  

FC Kuressaare

Peatreener: Roman Kozhukhovskyi  
1. abitreener: Igor Morozov  
Füsioterapeut: Toomas Rebane