Kure duubli karikateekond jätkub viimase minuti väravast

< 1 minuti lugemine

Väikeste karikavõistluste 1/32 finaalis alistas FC Kuressaare II võõrsil 94. minuti penaltist Raasiku FC Jokeri ja jõudis võiduga järgmisse ringi.

Kure jäi Raasikul mängitud kohtumises 28. minutil esinduse endise kapteni Andre Ilvese väravast 0:1 kaotusseisu ja viigini jõuti alles 62. minutil Indrek Mäeotsa väravast. Kohtumise saatus selgus viimasel üleminutil.

Kaarel Kööpi pealelöögi Raasiku väravavaht küll tõrjus, kuid esimesena palli juures olnud Eerik Poopuu vastu rikkus kaitsja reegleid ning kohtunik määras saarlaste kasuks penalti, mille Reivo Vinter 94. minutil kindlalt realiseeris.

„Emotsioonid on igati positiivsed,“ märkis peatreener Jan Vazinski. „Oli puhas karikamäng ja võrdsete vastaste vaheline kohtumine. Seisul 1:1 oleks võinud kohtumine minna mõlemale poole, kuid seekord jäime meie peale ja oleme järgmises ringis.“